اخبار ارز دیجیتال

رگولاتورها می گویند بایننس بدون مجوز در فیلیپین فعالیت می کند

طبق اعلام SEC فیلیپین، نهادهایی که در تبلیغ یا تجارت بایننس نقش دارند ممکن است با 21 سال زندان و جریمه 90000 دلاری مواجه شوند.

به گفته رگولاتور محلی اوراق بهادار، صرافی ارز دیجیتال Binance بدون مجوز یا مجوز لازم در فیلیپین فعالیت می کند. کمیسیون بورس و اوراق بهادار فیلیپین (SEC) در 28 نوامبر اخطاری را علیه Binance صادر کرد و به مردم اطلاع داد که بورس مجاز است اوراق بهادار را در آن کشور بفروشد یا ارائه ندهد، در این اطلاعیه تاکید شده بود که صرافی مانند Binance باید برای آن درخواست دهد. ثبت و ارائه اطلاعات دقیق در مورد اوراق بهادار عرضه شده قبل از فروش آنها به عموم، از جمله اطلاعات دقیق از جمله قیمت انتشار، اوراق بهادار طبیعی و سایر داده ها.

در این بیانیه آمده است که قانون تنظیم اوراق بهادار فیلیپین (SRC) همچنین ناشران اوراق بهادار را ملزم می کند قبل از پیشنهاد سرمایه گذاری در این کشور ثبت شوند و افزود که ناشر باید مجوز ثانویه را برای فروش یا عرضه عمومی اوراق بهادار دریافت کند. به پایگاه داده کمیسیون، اپراتور پلت فرم Binance به عنوان یک شرکت در فیلیپین ثبت نشده است و بدون مجوز یا مجوز برای فروش یا ارائه هر نوع اوراق بهادار طبق بخش 3.1 SRC فعالیت می کند. مجوز، SEC C با این استدلال که Binance به طور غیرقانونی خدمات خود را در کشور تبلیغ می کند، تنظیم کننده هشدار داد که نهادهای درگیر در تبلیغ یا تجارت Binance ممکن است طبق بخش 28 SRC با مسئولیت کیفری روبرو شوند.

بیانیه خاطرنشان کرد که این یک جرم جنایی بر اساس بخش 73 SRC است که مجازات آن تا 5 میلیون پزو فیلیپین (90300 دلار) یا 21 سال زندان یا هر دو است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا