اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور آفریقای جنوبی ممکن است در ماه دسامبر مجوز 36 شرکت رمزنگاری را صادر کند

اداره رفتار مالی 128 درخواست از ارائه دهندگان خدمات ارز دیجیتال را بررسی کرد.

تنظیم کننده اصلی مالی آفریقای جنوبی، اداره رفتار بخش مالی (FSCA)، 128 درخواست از ارائه دهندگان خدمات دارایی های رمزنگاری شده (CASPs) را بررسی کرده است، اما قصد دارد در نشست بعدی خود در ماه دسامبر، تنها 36 درخواست را مورد بررسی قرار دهد. خبرگزاری آفریقایی My Broadband گزارش داد FSCA قصد دارد 36 درخواست ارسالی دارندگان مجوز را در جلسه کمیته اجرایی صدور مجوز در 12 دسامبر بررسی کند، 22 درخواست دیگر در 13 فوریه ارائه خواهند شد و 14 درخواست نهایی تا 12 مارس موعد مقرر است.

سرنوشت همه برنامه های کاربردی دیگر توسط مقامات مشخص نشده است و آژانس روش ارزیابی خود را به عنوان ارزیابی ترکیبی از ورود مشتری خود را بشناسید، حفاظت از داده ها، مدیریت ریسک سایبری، مدیریت تضاد منافع، رسیدگی به شکایات و مدیریت اعتبار توصیف کرد. طرف مقابل. خطر. FSCA همچنین در همان روز، 30 نوامبر، مطالعه بازار دارایی رمزنگاری 2023 خود را منتشر کرد که نشان داد 60 درصد از کل ارزهای دیجیتال معامله شده در آفریقای جنوبی به اصطلاح دارایی های رمزنگاری ناامن هستند، به این معنی که یک ارز دیجیتال به غیر از یک استیبل کوین است.

طبق این نظرسنجی، متوسط ​​ارائه‌دهنده دارایی‌های رمزنگاری شده در آفریقای جنوبی (46 درصد) درآمد سالانه بین 1 تا 50 میلیون راند آفریقای جنوبی (53000 دلار تا 2.7 میلیون دلار) دارد و تنها 8 درصد از کل CASPها از 100 میلیون راند فراتر می‌رود. (5.4 میلیون دلار)، بالاترین ارزش تراکنش ماهانه در بازار کریپتو آفریقای جنوبی در نوامبر 2022 ثبت شد، زمانی که به بیش از 8 میلیارد راند (حدود 427 میلیون دلار) رسید.

در ژوئیه 2023، FSCA هشدار داد که هر CASP در کشور باید تا پایان سال مجوز بگیرد، و برای هر فعالیت بدون مجوز پس از مهلت مقرر، تنظیم کننده قصد دارد اقدامات اجرایی را انجام دهد که می تواند شامل جریمه باشد. یا حتی خاموش شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا