اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور دبی مجوز کریپتو مشروط را به OKX می دهد

ریفاد محسنا، مدیر کل OKX MENA به کوین تلگراف گفت که این مجوز به OKX Middle East اجازه می دهد تا خدمات VASP تنظیم شده را ارائه دهد.

صرافی کریپتو OKX دبی مجوز ارائه‌دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP) را از مرجع تنظیم دارایی مجازی دبی (VARA) برای خدمات مبادله دریافت کرد، در حالی که مجوز به این شرکت اعطا شد، OKX تاکید کرد که تا زمانی که بتواند در صورت برآورده کردن الزامات تنظیم‌کننده، ریفاد محسنا، مدیر کل OKX برای منطقه خاورمیانه و شمال آفریقا، به کوین تلگراف گفت که این شرکت در تلاش است تا الزامات را برآورده کند و انتظار دارد مجوز تا چند ماه دیگر عملیاتی شود.

محسنا توضیح داد که پس از عملیاتی شدن، OKX Middle East مجاز به ارائه خدمات VASP تنظیم شده، از جمله خدمات معاملاتی نقطه ای و فیات، سپرده ها و برداشت های AED و جفت های معاملاتی لحظه ای خواهد بود که برای کاربران خرده فروشی و سازمانی در دسترس خواهد بود. از طریق مارس 2022 شیخ محمد بن رشید آل مکتوم، نخست وزیر و حاکم دبی، قانون جدید دارایی های مجازی را تصویب کرد و یک چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال در دبی.آزاد ایجاد کرد و توسعه ویژه آن را تعیین کرد.

محسنا روند درخواست مجوز VARA را تحسین کرد و گفت: به طور موثری تسهیل شده است، به گفته مدیر اجرایی، رگولاتوری اثربخشی خود را در تنظیم بخش دارایی های مجازی محلی نشان داده است و همکاری بین OKX و VARA را مهم می داند. قوانین تعریف شده در ترویج رشد مسئولانه در فضای کریپتو.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا