اخبار ارز دیجیتال

رگولاتور کره جنوبی امسال صرافی های رمزنگاری نامناسب را از بازار حذف خواهد کرد

واحد اطلاعات مالی کره جنوبی علناً از تشدید نظارت بر مبادلات ارزهای دیجیتال در این کشور خبر داد.

واحد اطلاعات مالی کره جنوبی (FIU) علناً اعلام کرده است که از سال 2024 نظارت بر مبادلات رمزنگاری این کشور را تشدید می کند و پلتفرم هایی را که نامناسب تلقی می شوند از بازار محلی از سال 2024 اخراج می کند. طبق گزارش 12 فوریه در The Korea Times، FIU همچنین قصد دارد تا دامنه رویه‌های راستی‌آزمایی بازار کریپتو را گسترش دهید و از ورود صرافی‌های نامناسب به اقتصاد ملی جلوگیری کنید.

رگولاتور در نظر دارد یک سیستم تعلیق تجارت پیشگیرانه را برای تراکنش های مشکوک در پلتفرم هایی که قبلاً در کره جنوبی فعال هستند معرفی کند، که معاملات را حتی در مرحله تحقیقات اولیه مسدود می کند، گروه ویژه اقدام مالی توصیه می کند و 49 کشور در سطح جهان نیز در حال بررسی آن هستند. FIU از سال 2021 به ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی در کره جنوبی مجوز می دهد، با مدت سه ساله این مجوزها در سال 2024 منقضی می شود و شرکت هایی که قبل از اعطای مجوزهای جدید درخواست تمدید می کنند، FIU زیرساخت های مبارزه با پولشویی را بررسی خواهد کرد. ظرفیت و اقدامات حمایتی از مصرف کننده صرافی ها، از ثبت نام کسانی که چک برگشتی می کنند خودداری می کنند.

در آستانه تصویب قانون حمایت از مصرف کننده کشور در مورد دارایی های مجازی، که در ماه جولای اجرایی می شود، تحقیقات دقیقی توسط مقامات در حال انجام است، کمیسر FIU، ری یون سو، گفت که در آماده سازی برای تصویب قانون مربوط به حفاظت از کاربران دارایی‌های مجازی از نیمه دوم سال جاری و ثبت‌های تمدید در مقیاس بزرگ، KoFIU پیشرفت‌های سازمانی لازم را برای اطمینان از عملکرد یکپارچه صنعت ارز دیجیتال به سرعت پیش برده است. تعیین دارایی های دیجیتال و اعمال جریمه برای فعالیت های تجاری غیرقانونی مانند استفاده از اطلاعات افشا نشده، دستکاری بازار و سایر موارد غیر صداقتی.

در 7 فوریه، رسانه‌های کره جنوبی گزارش دادند که FIU در حال بررسی صرافی ارزهای دیجیتال OKX به دلیل اتهامات مربوط به عملیات ثبت‌نشده در این کشور است، در همان روز یکی دیگر از رگولاتورهای کره‌ای، کمیسیون خدمات مالی، اعلام کرد که عاملان آن بیش از 3.8 میلیون دلار Cryptos معامله کرده‌اند. در سود غیرقانونی به حبس ابد محکوم می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا