اخبار ارز دیجیتال

ریپل مجوز فعالیت به عنوان اپراتور خدمات دارایی دیجیتال در ایرلند را دریافت کرده است

سایر شرکت‌های موجود در رجیستری CBI VASP عبارتند از صرافی‌های Coinbase و Gemini، پردازشگر پرداخت MoonPay، Zodia Custody و غیره.

Ripple در 19 دسامبر در یک اعلامیه در 19 دسامبر اعلام کرد که اکنون به فهرست CBI ثبت نام کرده است، شبکه پرداخت ارزهای دیجیتال Ripple به نقطه عطف نظارتی دیگری در ایرلند رسیده است، با تایید بانک مرکزی ایرلند (CBI) به عنوان ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی (VASP). VASP ها اضافه شده اند که به شرکت اجازه می دهد خدمات دارایی دیجیتال خاصی را در ایرلند ارائه دهد.

طبق رجیستری VASP CBI، ریپل می‌تواند از طرف فرد یا نهاد دیگری که دارایی‌های دیجیتال را از یک آدرس یا حساب به دیگری منتقل می‌کند، تراکنش انجام دهد و ریپل همچنین مجاز است خدمات مبادله ارز دیجیتال به فیات مانند و تبادل علاوه بر ریپل ارائه دهد. ، رجیستری VASP CBI شامل شرکت های ارزهای دیجیتال مانند صرافی ارزهای دیجیتال مستقر در ایالات متحده Coinbase، پردازنده پرداخت MoonPay، صرافی Gemini و Zodia Custody است.

ریپل قصد دارد با ثبت خود، خدمات رمزنگاری را به مشتریان در منطقه اقتصادی اروپا پس از تصویب قانون اصلی ارزهای دیجیتال اروپایی موسوم به مقررات بازارهای دارایی های رمزنگاری شده (MiCA) ارائه دهد که انتظار می رود تا پایان سال 2024 لازم الاجرا شود. Eric Van Miltenburg، معاون ارشد ابتکارات استراتژیک در Ripple، گفت: افزودن Ripple Markets توسط CBI به لیست ارائه دهندگان خدمات دارایی مجازی ثبت شده، گام مهمی برای تجارت ما در منطقه است.

وی افزود: ایرلند خود را به عنوان یک حوزه قضایی حمایتی برای صنعت دارایی های مجازی و در نتیجه مکانی عالی برای کسب و کارهایی مانند ریپل قرار می دهد که تصمیم ما را برای انتخاب ایرلند به عنوان پایگاه اصلی نظارتی اتحادیه اروپا تقویت می کند. با این حال، آخرین دستاوردهای نظارتی ریپل در ایرلند تقریباً دو سال پس از افتتاح اولین دفاتر این شرکت در ایرلند به دست می‌آید، به طوری که طبق گزارش‌ها، ریپل در فوریه 2022 دفتری را در دوبلین با هدف راه‌اندازی خدمات در ایرلند و ارائه خدمات به بازار گسترده‌تر افتتاح کرد. ریپل در حال توسعه جهانی خود در زمینه مسائل حقوقی داخلی خود پیشرفت کرده است و در نبرد حقوقی طولانی مدت خود که توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ژوئیه 2023 آغاز شده است، پیروزی قابل توجهی کسب کرده است. در یک شکایت تا دسامبر 2020 SEC متهم کرد. موجی از افزایش غیرقانونی بیش از 1.3 میلیارد دلار در عرضه اوراق بهادار ثبت نشده با فروش ارز دیجیتال ریپل.

شرکت‌های دیگری مانند کوین‌بیس اخیراً حضور خود را در اروپا و به‌ویژه ایرلند افزایش داده‌اند، در اکتبر ۲۰۲۳ کوین‌بیس رسماً ایرلند را به‌عنوان مرکز ارز دیجیتال منتخب خود در اروپا اعلام کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا