اخبار ارز دیجیتال

ریپل پیش بینی می کند که چشم انداز ارزهای دیجیتال در سال 2024 تغییر کند

استوارت آلدروتی حل و فصل احتمالی شکایت ریپل علیه SEC و توافق قانونگذاران ایالات متحده در مورد نیاز به مقررات ارزهای دیجیتال را پیش بینی می کند.

استوارت آلدروتی، مدیر ارشد حقوقی ریپل، بینش‌هایی درباره آینده چشم‌انداز ارزهای دیجیتال در سال 2024، پیش‌بینی‌های خود برای دعوای حقوقی ریپل با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC)، تأثیر قوه قضاییه بر مقررات ارزهای دیجیتال، و چالش‌های قانونی احتمالی در این مورد به اشتراک می‌گذارد. حوزه.

آلدروتی حل و فصل احتمالی پرونده ریپل با SEC را در سال 2024 پیش‌بینی می‌کند، و او نسبت به استراتژی اجرایی فعلی SEC هشدار می‌دهد و پیامدهای بالقوه آن برای صنعت کریپتو را برجسته می‌کند، آلدروتی نقش مهمی برای قوه قضاییه در محدود کردن نفوذ می‌داند. SEC انتظار دارد و نشان می دهد که نبردهای حقوقی جاری می تواند به رویارویی در دادگاه عالی ایالات متحده تبدیل شود.

در مورد مقررات، آلدروتی انتظار دارد قانونگذاران ایالات متحده در مورد نیاز به تنظیم ارزهای دیجیتال به توافق برسند، اما او انتظار دارد یک بن بست اجرایی که می تواند شرکت های رمزنگاری ایالات متحده را آسیب پذیر کند در حالی که سایر کشورها همچنان نامشخص هستند. و مدیران سابق در سال 2020، به این ادعا که مدیران IPO XRP را تنظیم کرده اند.

با این حال، در ماه ژوئیه، ریپل یک پیروزی قانونی در برابر SEC به دست آورد، زیرا یک قاضی به نفع آزمایشگاه های ریپل رای داد که توکن XRP یک امنیت نیست، بلکه فقط در ارتباط با فروش برنامه های تبادل دارایی های دیجیتال است، اما SEC نیز امتیازی را به دست آورد. از آنجایی که یک قاضی فدرال حکم داد که XRP یک اوراق بهادار است زمانی که به سرمایه گذاران نهادی فروخته می شود، زیرا شرایط ذکر شده در تست Howey را برآورده می کند، صرافی های بزرگ در ایالات متحده از آن زمان XRP را مجدداً فهرست کردند، با افزایش ارزش توکن به میزان خیره کننده 83. درصد از ابتدای سال.

تحلیلگران و مدافعان رمزارز استدلال می‌کنند که نبرد حقوقی ریپل با SEC مانع رشد و پذیرش آن در ایالات متحده شده است. علیرغم موفقیت جهانی ریپل، او می گوید که به پذیرش XRP در ایالات متحده آسیب رسانده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا