اخبار وب 3

ریپیو با 9 استارت آپ انتخاب شده برای برنامه شتاب دهنده LatAm خود، نوآوری Web3 را پیشرو است.

Ripio برنامه خود را برای سرعت بخشیدن به نوآوری Web3 در آمریکای لاتین اعلام می کند و استارتاپ هایی از برزیل، آرژانتین و اروگوئه را در میان برندگان برجسته می کند.
ریپیو رسما با تمرکز ویژه بر آمریکای لاتین راه اندازی شده است. پس از ارزیابی 70 پروژه از 12 کشور، Trexx، یک استارت آپ برزیلی که به آن اختصاص داده شده است، در میان 9 پروژه انتخاب شده در اولین ویرایش برنامه قرار دارد. در این مرحله بعدی، Ripio راهنمایی و پشتیبانی را برای پیاده سازی فناوری LaChain در پروژه توسعه بازی ارائه می دهد.
Heloisa Passos، مدیر عامل Trexx، بر اهمیت هرگونه دانش به دست آمده در فرآیندهای شتاب تاکید می کند و آنها را گام های مهمی در جهت تحکیم موقعیت ما به عنوان یکی از بازیگران پیشرو در بخش آمریکای لاتین می داند. وی تاکید کرد که ایجاد ارتباط با سایر سازندگان و جامعه ارزشمندترین جنبه این فرآیند است.

«هر فرآیند شتاب‌دهی یا جایزه‌ای که Trexx برنده می‌شود، گام دیگری در جهت تحکیم ما به عنوان یکی از بازیگران اصلی این بخش در آمریکای لاتین است. مهمترین چیز در طول این فرآیند، روابطی است که ما با دیگر سازندگان و جامعه ایجاد می کنیم.»

Trexx به عنوان تنها استارتاپ برزیلی منتخب در زمینه نوآوری Web3 برنده چندین جایزه بین المللی شد و برای شرکت در هفت برنامه شتاب دهنده دیگر در سراسر جهان از جمله آرژانتین، ژاپن و سنگاپور دعوت شد.
در میان هشت استارت آپ دیگر انتخاب شده در این برنامه، پروژه های مختلفی مانند استارتاپ اروگوئه با تمرکز بر پرداخت های رمزنگاری شده و پروتکل قارچ اسپانیایی با تمرکز بر ایجاد وجوه غیرمتمرکز، Paydece آرژانتینی اختصاص داده شده به بازار شبکه پلیس غیرمتمرکز، Peer-to-Peer. (P2P) و Latam Wap Dex اسپانیایی که یک تبادل غیرمتمرکز LaChain ایجاد می کند. Simple Pago از آرژانتین، که مسئول ایجاد یک سیستم NFC برای پرداخت به ارز دیجیتال است. Ultradrop اوروگوئه، متمرکز بر مجموعه‌های دیجیتال، و Talo Pay، سومین استارت‌آپ درون‌برنامه‌ای آرژانتینی است که به پردازش پرداخت‌های کد QR اختصاص دارد.
در نهایت، شایان ذکر است که Ripio خود را به عنوان یکی از پیشروترین پلتفرم‌های دارایی‌های رمزنگاری آمریکای لاتین با پایگاه کاربر بیش از ۲ میلیون و حجم تراکنش ماهانه بیش از ۲۰۰ میلیون دلار تثبیت کرده است.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا