اخبار ارز دیجیتال

زنجیره BNB از DeFi، Gaming و AI برای پذیرش انبوه در سال 2024 استفاده می کند

Vision 2024 برنامه هایی را برای افزایش اعتبارسنجی فعال از 40 به 100 و ادغام Beacon Chain برای افزایش کارایی بلاک چین و تسریع تمرکززدایی برجسته می کند.

اکوسیستم بلاک چین مبتنی بر جامعه BNB Chain به اشتراک گذاشت که برنامه های آن برای سال 2024 شامل بهینه سازی عملکرد، معرفی opBNB Connect برای مقیاس پذیری و هدف قرار دادن برنامه های کاربردی غیرمتمرکز خاص (DApps) برای پذیرش انبوه، مانند امور مالی غیرمتمرکز (DeFi)، بازی، هوش، هوش مصنوعی است. AI) و افزایش اعتبار سنجی فعال، جامعه قصد دارد راه حل مقیاس بندی سطح 2 خود را بر اساس Optimism OP Stack، opBNB، در opBNB Connect توسعه دهد تا از DApp هایی با پتانسیل کاربران فعال روزانه برای ساخت بلاک چین L2 خود پشتیبانی کند. هزینه های گاز OpBNB با 10 برابر کاهش به کمتر از 0.0001 دلار و محدودیت های گاز از 100 میلیون به 200 میلیون با 10000 تراکنش در ثانیه (TPS) دو برابر خواهد شد.

زنجیره BNB همچنین قرار است از مفهوم اتصال One BNB پرده برداری کند که به طور یکپارچه زنجیره 1 BNB هوشمند (BSC)، opBNB و Greenfield را به هم متصل می کند و تقاضا برای پشته فناوری یکپارچه و برنامه های کاربردی در حال تکامل را برطرف می کند. این به زنجیره‌ای چارچوب‌های Web3 کمک می‌کند. نماینده تیم توسعه اصلی BNB Chain در گفتگو با کوین تلگراف توضیح داد که در سال 2024، Greenfield با معرفی Greenfield Executable برای افزایش کارایی پردازش داده ها و کاهش هزینه ها، ارتقا خواهد یافت. این اکوسیستم یک زیرساخت میانی نیز خواهد بود. ، از جمله سرویس بسته و بهبود در دسترس بودن لایه داده برای برآورده کردن کارآمد نیازهای پردازش داده ها.

زنجیره BNB BNB Greenfield 2.0 را منتشر می کند، عملکرد ذخیره سازی را بهبود می بخشد، ویژگی های جدیدی را برای توسعه دهندگان معرفی می کند، و زیرساخت داده اختصاصی را برای هوش مصنوعی، بازی های زنجیره ای، و پلتفرم های DeSoc ایجاد می کند، برای دستیابی به پذیرش انبوه بلاک چین، BNB Chain، از جمله برنامه های خاص Target. فرکانس فناوری DeFi، بازی کاملاً زنجیره‌ای، هوش مصنوعی، DeSoc و زیرساخت‌های با کارایی بالا، از جمله انتزاع حساب، نماینده تیم توسعه اصلی زنجیره BNB توضیح داد که این برنامه‌ها به عنوان یک کاتالیزور برای پذیرش انبوه فناوری بلاک چین شناسایی شده‌اند. این چشم انداز همچنین برنامه هایی را برای افزایش اعتبارسنجی فعال از 40 به 100 و ادغام Beacon Chain برای افزایش کارایی بلاک چین و تسریع تمرکززدایی برجسته می کند.

در سال 2023، محدودیت گاز BSC به 140 میلیون افزایش یافت و آن را به بزرگترین شبکه سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) تبدیل کرد، BSC همچنین با 32 میلیون تراکنش در روز و 2000 TPS به اوج خود رسید، OpBNB فعال ترین در سال 2023، L2 به رکورد 71 رسید. میلیون تراکنش در روز، 4500 TPS و کارمزد گاز 0.001 دلار. با نگاهی به سال 2024، تمرکز بر روی بهینه سازی وضعیت و ذخیره سازی با معرفی یک طرح حالت مبتنی بر مسیر، EVM 3.0 است. موازی سازی نیز به تدریج بین گره ها و اعتبارسنجی ها اجرا خواهد شد.

BNB، توکن اصلی زنجیره BNB، در 26 ژانویه بهبودی را آغاز کرد و با افزایش 3 درصدی به سطح 300 دلار رسید و با افزایش فعالیت شبکه، بهبود مستمر ادامه یافت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا