اخبار ارز دیجیتال

زنجیره BNB برای گسترش اکوسیستم لایه 2 با سرویس جدید جمع‌آوری

هدف از مجموعه جدید به عنوان یک راه حل خدماتی، پشتیبانی از پروژه های دارای زیرساخت فنی برای استقرار شبکه های لایه 2 در مدار BNB است.

BNB Chain، یک اکوسیستم با توکن BNB، از یک راه حل سرویس تجمیع برای ساخت بلاک چین های لایه 2 در شبکه خود رونمایی کرده است. در 14 مارس، زنجیره BNB راه حل خود را به عنوان یک سرویس (RaaS) راه اندازی کرد تا به پروژه ها کمک کند تا شبکه های لایه 2 را در زنجیره BNB بسازند، این سرویس به پروژه ها اجازه می دهد تا به زیرساخت های فنی مورد نیاز برای استقرار شبکه های لایه 2 در بلاک چین و گسترش دسترسی داشته باشند. اکوسیستم زنجیره BNB.

BNB Chain همچنین توضیح داد که این سرویس از برنامه‌های غیرمتمرکز (DApps) پشتیبانی می‌کند و طیف گسترده‌ای از پروژه‌های عمودی، از جمله بازی‌های زنجیره بلوکی یا امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) را در شبکه‌های چندلایه امکان‌پذیر می‌کند. ۲ پیاده‌سازی، BNB Chain همچنین پشتیبانی از مدیریت مجموعه و گزینه استقرار بدون کد برای پروژه هایی که ممکن است با کدنویسی آشنا نباشند، تیم BNB Chain توضیح داد که شبکه های لایه 2 ساخته شده از طریق سرویس RaaS زنجیره BNB بر روی زنجیره هوشمند BNB (BSC) ساخته خواهند شد، که آنها آن را به عنوان یک لایه پایه 1 بلاک چین و زنجیره حاکمیت.

به گفته تیم توسعه اصلی زنجیره BNB، این سرویس جدید از هدف خود برای حمایت از پذیرش گسترده فناوری Web3 پیروی می کند، آنها گفتند که با ترکیب قدرت RaaS و قابلیت های اتصال اکوسیستم ما، توسعه دهندگان جعبه ابزاری جامع برای ساختن یک لایه 2 کارآمد و مقیاس پذیر دارای BSC خواهد بود، زنجیره BNB از سال 2023 برای شبکه های لایه 2 تلاش کرده است، در 20 ژوئن راه حل مقیاس بندی لایه 2 خود را opBNB بر اساس Optimism OP Stack در یک شبکه آزمایشی، راه حل لایه 2 ارائه کرد. سازگار با ماشین مجازی اتریوم (EVM) است، به این معنی که با قراردادهای هوشمند مبتنی بر اتریوم و استانداردهای توکن کار می کند.

در 13 سپتامبر، پلتفرم مقیاس‌پذیری در شبکه اصلی مستقر شد و پس از یک مرحله آزمایشی opBNB در دسترس عموم قرار گرفت، BNB Chain گزارش داد که این پلتفرم بیش از 35 میلیون تراکنش و 150 DApp مستقر در شبکه آزمایشی خود را مدیریت کرده است. این پروژه همچنین ادعا می‌کند که این پلتفرم طبق گزارش زنجیره BNB، opBNB در یک تست استرس به 4000 تراکنش در ثانیه (TPS) رسید. سرویس تجمیع جدید بخشی از تلاش های شرکت برای دستیابی به اهدافی است که در اوایل سال جاری، در سال 2024 تعیین کرده بود. در 31 ژانویه، این شرکت پست خود را منتشر کرد. پیش‌بینی‌های زنجیره BNB 2024، که مفهوم اتصال One BNB را معرفی می‌کند که BSC و سرویس ذخیره‌سازی غیرمتمرکز آن BNB Greenfield را به هم متصل می‌کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا