اخبار ارز دیجیتال

زندان با سام بنکمن فرید چه کرد؟ اولین عکس مدیر عامل سابق FTX در زندان منتشر شد

تصویری که توسط تیفانی فونگ، یک خبرنگار مستقل در زمینه جرایم رمزنگاری در X منتشر شده است، سم بنکمن-فرید، مدیر عامل سابق صرافی FTX را در زندان نشان می دهد. او دیگر ریش خود را کوتاه نمی کند و به طور قابل توجهی لاغرتر به نظر می رسد.

به گفته فونگ، این عکس در 17 دسامبر 2023 در بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین، همانطور که توسط Wallex و به نقل از cryptobriefing گزارش شده است، گرفته شده است. فرید بنکمن از زمان صدور حکم به هفت فقره کلاهبرداری در نوامبر 2023 در این مرکز نگهداری می‌شود. به گفته فونگ، این عکس از او در روز کریسمس گرفته شده است، زیرا مرکز بازداشت متروپولیتن فقط در تعطیلات و روز پدر اجازه عکس گرفتن از زندانیان را می‌دهد. .

اولین عکس بنکمن-فرید در زندان

مصاحبه منتشر نشده فونگ با یکی از زندانیان سابق معروف به “G Lock” نشان می دهد که Benkman-Fried وزن خود را کاهش داده است و دیگر ظاهر خود را حفظ نمی کند. G Lock همچنین SBF را “بسیار عجیب، خشن و کثیف” توصیف کرد. اگرچه او بعداً در مصاحبه اعتراف کرد که سام “پسر خوبی” است.

بر اساس این مصاحبه، بنکمان فرید با تهدید یا خشونت جدی از سوی سایر زندانیان مواجه نشده است.

به‌عنوان یک محکوم سابق، به نظر می‌رسد جی لاک با بنکمن فرید، که او را «گانگستر»تر از تاکاشی سیکس ناین (6ix9ine) خواننده رپ آمریکایی می‌داند، پیوند دارد. دلیل اینکه ما SBF را با Six Nine مقایسه کردیم این بود که Bankman بر خلاف این خواننده رپ، کسی را در زندان زیر آب کتک نزد.

فونگ گزارش داد که همکاران بنکمن-فرید او را به خاطر رابطه اش با کارولین الیسون، مدیر عامل سابق آلامدا ریسرچ، مسخره کردند. الیسون به دو فقره کلاهبرداری بین ایالتی، دو فقره توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری با سیم، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار، توطئه برای ارتکاب کلاهبرداری اوراق بهادار و توطئه برای ارتکاب پولشویی اعتراف کرد.

در اکتبر 2023، الیسون در محاکمه کلاهبرداری بانکمن فرید شهادت داد. الیسون اکنون در انتظار صدور حکم است و با 110 سال زندان مواجه است.

پرتره جدید بنکمن فرید نگاهی عجیب به زندگی او پس از فروپاشی FTX و تأیید اتهامات کلاهبرداری و سوء استفاده از سرمایه مشتری ارائه می دهد. بانکدار فرید در 28 مارس 2024 (9 آوریل سال آینده) محکوم خواهد شد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا