اخبار وب 3

سرمایه‌گذاران بازی Web3 در زمستان کریپتو چه خواهند کرد؟

رابی جونگ، مدیرعامل این می گوید که سرمایه گذاران باید در تخصیص سرمایه به پروژه های بازی Web3 در زمستان کریپتو دقت بیشتری داشته باشند.
به گفته رابی جونگ، سرمایه‌گذاران در بازی‌های وب 3 در طول بازار نزولی ارزهای دیجیتال به سطح بالاتری از دقت لازم نیاز دارند.
یونگ که همچنین یکی از بنیانگذاران پلتفرم محبوب Metaverse The Sandbox در کنوانسیون اروپایی بلاک چین در بارسلون است، خواستار تیک باکس های قوی تر در هنگام سرمایه گذاری شد. تاکید کرد
مدیر عامل شرکت Animoca Brands گفت که پیشنهادهای سرمایه گذاری شامل یافتن ترکیبی از تیم های پرشور با مهارت های خاص است که ایده های محصولی متناسب با بازار ایجاد می کند:

اکنون که در نوعی رکود هستیم، از منظر سرمایه گذار، می توانیم کاملاً انتخابی باشیم زیرا بدیهی است که سرمایه کمیاب است.

یونگ افزود که مرحله توسعه پروژه های آینده نگری که برندهای Animoca در نظر دارد سرمایه گذاری کند، در مقایسه با استانداردهایی که چند سال پیش داشت، به طور کلی بالغ تر است.

در نتیجه، سرمایه‌گذاران در بازی‌های Web3 تقاضای بیشتری دارند و برای پروژه‌هایی که به دنبال افزایش سرمایه هستند، به پیشرفت ملموس نیاز دارند:

“شما باید یک نسخه آلفا داشته باشید. در حالت ایده‌آل، زمانی که برای اولین بار بیرون می‌روید و به دنبال سرمایه‌های خارجی می‌گردید، نوعی تست کاربر دارید. در این بازار، فقط بر اساس طرح کسب و کار، تبلیغ و ترویج بسیار دشوار است.»

افزایش دقت و حساسیت سرمایه گذاران در بازی های Web3 در زمستان کریپتو!

در حالی که سرمایه گذاران ممکن است محتاط تر باشند، یونگ همچنین اذعان کرد که شرکت ها به جمع آوری پول ادامه می دهند و نیمه دوم سال 2023 با تعدادی از معاملات تکمیل شده گواهی بر آن بود:

“بسیار بهبود یافته است، اما پرواز به سمت کیفیت وجود دارد.”

نکته قابل توجه، جذب کاربر همچنان یک مانع برای فضای بازی Web3 است، که یونگ آن را به چالش‌های پیرامون توزیع بازی نسبت می‌دهد. او به عدم تمایل پلتفرم های اصلی بازی به لیست بازی هایی که زیرساخت Web3 دارند اشاره کرد:

ما در طول تاریخ توسط اکثر پلتفرم‌های توزیع بازی‌های سنتی، چه فروشگاه‌های اپلیکیشن موبایل، چه استیم و چه کنسول‌ها، مورد استفاده قرار نگرفته‌ایم.

یونگ معتقد است که بازیگران اصلی در مورد پیامدهای گنجاندن زیرساخت وب 3 در پیشنهادات خود مطمئن نیستند، که در ابتدا منجر به یک واکنش زانویی شد:

“من فکر می کنم ایده قرار دادن زیرساخت Web3 در مدل های تجاری آنها، مانند هزینه هایی که برای توزیع دریافت می کنند، از آن دور می شود.”

مدیرعامل Animoca Brands اضافه کرد که نتایج باعث شد بازیکنانی مانند EA نتوانند اطلاعات بیشتری در مورد فرصت‌ها و تعامل با جامعه Web3 برای یافتن راه‌حل‌هایی پیدا کنند که در خدمت بازار گسترده‌تر بازی باشد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا