اخبار وب 3

سرویس تبلیغاتی Everyworld's Web3 در عرض یک ماه پس از راه‌اندازی بتا به 225000 کاربر رسید.

این خدمات تبلیغاتی Web3 در حال حاضر به صورت بتا برای بازارهای منتخب موجود است. پلت فرم خدمات تبلیغاتی Web3 Everyworld تا 28 مارس، تعداد کل کاربران به 225000 رسید.

طبق بیانیه مطبوعاتی، این نقطه عطف برای این سرویس در عرض یک ماه پس از انتشار اولیه بتا آن رخ داد.

Everyworld پلتفرم خود را دارای «عناصر پلتفرم رسانه، نمایش بازی، بازار آنلاین و حتی TikTok» توصیف می‌کند، اما همچنین خاطرنشان می‌کند که «کاملاً متفاوت است».

Ad به عنوان یک پلت فرم خدمات تبلیغاتی، بیش از 20 بازی را از هر دو بخش و بازی های سنتی ارائه می دهد. بر اساس بیانیه مطبوعاتی، این موارد عبارتند از: ترکش، بیگ تایم، اطلس ستاره، سیاره موجو، سندباکس و خیابان بالا و غیره.

کاربران تشویق می شوند تا از طریق یک سیستم جوایز با محتوا در پلتفرم Everyworld تعامل داشته باشند که در آن کاربران برای قرعه کشی جوایز امتیاز کسب می کنند.

مدیرعامل این شرکت، جنین اوریو، در بیانیه‌ای مطبوعاتی گفت:

هدف این است که افراد بومی وب 3 را معرفی کنیم و سپس به مخاطبان اصلی گسترش دهیم، در نتیجه قدرت تحول ارزهای رمزنگاری شده برای گرد هم آوردن مردم و جوامع برای همکاری با یکدیگر برای اهداف مشترک نشان داده شود. برای نشان دادن کاربرد این مورد در استفاده‌های غیر رمزنگاری، Everyworld محتوای تبلیغاتی را هم برای بلاک چین (وب 3) و هم برای بازی‌های ویدیویی سنتی به نمایش می‌گذارد.

این شرکت می‌گوید پروتکل ارائه تبلیغات Web3 آن برای گیمرها و توسعه‌دهندگان یک برد برد است. به گفته وب سایت او، او همچنین با حمایت از سازمان های مختلف حفاظت، تلاش های حفاظتی انجام می دهد.

مدیر ارشد رمزارز این شرکت در یک بیانیه مطبوعاتی گفت:

وی افزود: «این یک فرصت بزرگ است.» وی افزود: «کاربران پلتفرم‌ها، بازی‌ها و سایر برنامه‌های کاربردی مصرف‌کننده امروزی خواستار و شایسته دریافت پاداش برای تعامل با محصول هستند. به هر حال، ما در میانه رقابتی ترین اقتصاد توجهی هستیم که جهان تا به حال به خود دیده است، و محصولات در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری به مشارکت مصرف کننده وابسته هستند.”

پلتفرم Everyworld در حال حاضر در بازارهای منتخبی به جز ایالات متحده و افغانستان، استرالیا، بلژیک، بلیز، بولیوی، کانادا (کبک)، کامبوج، چاد، چین، کلمبیا، کوبا، ایران، عراق، لبنان، لیبی، میانمار، کره در دسترس است. شمال، روسیه، سنگاپور، سومالی، سودان، سوریه، تانزانیا، تایلند، ترکیه در دسترس هستند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا