اخبار ارز دیجیتال

سقوط در بازار کریپتو به عنوان یک شوک سریع تلقی می شود و معامله گران انتظار یک بازگشت صعودی را دارند.

معامله گران ارزهای رمزنگاری بر این باورند که کاهش اخیر در بازار فقط یک ضربه است و ادامه روند صعودی در افق است.

بیت کوین، اتر و بازار گسترده تر آلت کوین پس از فراتر رفتن از رقم اشتغال در ایالات متحده در 7 ژوئن سقوط کردند. افزایش مورد انتظار در مشاغل، متناقض با پیش‌بینی‌های تحلیلگران ارزهای دیجیتال مبنی بر اینکه گزارش مشاغل ضعیف‌تر بر تصمیم کاهش تورم تأثیر می‌گذارد، ارسال بیت‌کوین به بالاترین سطح جدید خواهد رسید، یک غافلگیری ضعیف‌تر می‌تواند کاهش نرخ بهره را بازگرداند، و هفته آینده ما CPI را دریافت خواهیم کرد. گزارش تورم، اگر CPI نیز 3.3 درصد یا کمتر باشد، احتمالاً بیت کوین را به بالاترین حد خود خواهد رساند.

در حالی که داده‌ها روند متفاوتی را نشان می‌دهند، Thielen معتقد نیست که گزارش مشاغل مستقیماً باعث سقوط بازار ارزهای دیجیتال شده است، و در گزارشی در 7 ژوئن که توسط Cointelegraph مشاهده شد، گفت که این ارز دیجیتال روز جمعه بدون کاتالیزور تعیین‌کننده به پایان رسید، در حالی که ادعا می‌کرد داده‌ها اشتغال مختلط در ایالات متحده است. داده ها متفاوت بود و نرخ بیکاری به 4.0 درصد افزایش یافت، اما شگفتی افزایشی در تعداد مشاغل اضافه شده کاملاً به دلیل افزایش کارگران پاره وقت بود. مجموع مشاغل ایالات متحده در ماه می 272000 شغل افزایش یافت، در حالی که نرخ بیکاری 0.1٪ افزایش یافت، il Capo's Crypto توضیح داد که اگر سطوح حمایت کلیدی باقی بماند، به زودی شاهد ادامه افزایش خواهیم بود.

طبق داده‌های CoinMarketCap، بیت‌کوین در 24 ساعت گذشته 1.99 درصد سقوط کرد و به 69410 دلار رسید، اتر 3.22 درصد سقوط کرد، در حالی که آلت کوین‌ها متحمل ضرر بیشتر شدند، Pepe 10.54 درصد، Solana 4.89 درصد و Dogecoin نیز 7.88 درصد دیگر معامله‌گران کاهش یافتند. همچنین گفت که بالای بازار بسیار دور است و پیشنهاد کرد که به کاهش بازار به عنوان یک فرصت خرید نگاه کنید، یک معامله گر ارز دیجیتال با نام مستعار Kaleo در پستی در 7 ژوئن X ادعا کرد که بازار گاوی واقعی هنوز شروع نشده است. کمی شیب درست قبل از آخر هفته، آن چیزی نیست که انتظار داشتم، اما ما هنوز یک توپ داریم.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا