اخبار ارز دیجیتال

سقوط 5 درصدی فلش بیت کوین به انحلال 165 میلیون دلار در ارزهای اهرمی منجر شد

معامله گران اهرمی بیش از 165 میلیون دلار از دست می دهند زیرا قیمت بیت کوین 5 درصد کاهش می یابد.

بر اساس داده‌های TradingView، افت ناگهانی 5 درصدی بیت کوین در روز سه‌شنبه باعث شد تا معامله‌گران دارای اهرم بیش از 165 میلیون دلار در کمتر از دو ساعت ضرر کنند. با توجه به داده‌های بدست آمده از Coinglass، کاهش شدید بیت‌کوین منجر به از دست دادن بیش از 165 میلیون دلار در موقعیت‌های اهرمی، با کمی بیش از 50 میلیون دلار در موقعیت‌های خرید شد. بیت‌کوین و بیش از 40 میلیون دلار در لانگ اتر بیشتر این رقم را تشکیل می‌دهند.

تقریباً 6 میلیون دلار در پوزیشن های خرید در Dogecoin و 4 میلیون دلار در Solana's Solana نقد شد و پس از BTC و ETH، تقریباً همزمان با کاهش، صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETFs) خروجی خالص 86 میلیون دلاری را ثبت کردند که در یک چهار روز به طول انجامید. ETF بلک راک با درآمد خالص 165.9 میلیون دلار، برترین صندوق سرمایه گذاری بود، در حالی که Fidelity با 44 میلیون دلار در رتبه دوم قرار گرفت، اما جریان ورودی پس از GBTC Grayscale که خروجی 302 میلیون دلاری داشت، که جریان خروجی خالص روزانه را در کل به ارمغان آورد، عقب بود. بودجه به 85.7 میلیون دلار رسید.

طبق داده‌های CoinGecko، همزمان با سقوط بیت‌کوین فلش، ارزش دلاری تتر تتر پایدار نیز حدود 1 درصد تغییر کرد و برای مدت کوتاهی از 1 دلار به 0.988 دلار سقوط کرد. این یک اشکال در API برخی از ردیاب‌های داده بود، یا ارزش ارز ناگهان کاهش یافت، اما عمق عمقی کوتاه‌شده در سایر ردیاب‌های قیمت ظاهر نشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا