اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس قصد دارد برخی از برداشت های قبل از ورشکستگی را بازیابی کند

وام دهنده UrzDigital قصد دارد به کسانی که در سه ماه قبل از تشکیل پرونده ورشکستگی، 100000 دلار یا بیشتر را برداشت کرده اند، بازپرداخت کند.

ممکن است بستانکاران وام دهنده ورشکسته CryptoCelsius که مبالغ هنگفتی از پلتفرم قبل از اعلام ورشکستگی برداشت کرده اند، ملزم به بازگرداندن برخی از آن وجوه یا شکایت شوند. دارندگان حسابی که بیش از 100000 دلار در 90 روز قبل از تاریخ ثبت ورشکستگی شرکت برداشت کرده اند. از 13 ژوئیه 2022، ممکن است مجبور شوید آنها را پس بدهید.

در این پرونده آمده است که دارندگان حساب های برگزیده تا سقف 100 هزار دلار که معاف از احزاب نیستند، به رد طرح ساماندهی رای نداده و از صدور انصراف نداده اند، می توانند با پرداخت 27.5 درصد وجوه تا ژانویه بدهی خود را تسویه کنند. بر اساس این بیانیه، افرادی که مایل به تسویه حساب هستند باید تا 25 ژانویه فرمی را ارائه دهند که نشان دهنده قصد آنها برای پرداخت تسویه حساب باشد. دارندگان حسابی که تسویه می کنند از کلیه اقدامات و توزیع های اجتنابی در قالب طرح ساماندهی مستثنی خواهند بود.

افرادی که در مهلت مقرر تسویه حساب نکنند، قرار گرفتن در معرض اولویت خروج آنها توسط مدیران بررسی می شود و ممکن است برای بازیابی ترجیحات دریافتی خود شکایت کنند. ژانویه 2024 حل و فصل نشده است، پس از تاریخ ورود، دعوای قانونی موثر توسط مدیر از طریق جداگانه رسیدگی خواهد شد. مکاتبات یا اقدامات دیگر، در پایان نوامبر 2023. مدیران سلسیوس به شرکت‌کنندگان واجد شرایط دسترسی برای برداشت بخشی از دارایی ارز دیجیتال خود، سلسیوس فراهم کرده‌اند. می گوید در حال حاضر 20.3 درصد از صف برداشت را با 112037 اتر به ارزش تقریبی 266 میلیون دلار تشکیل می دهد.

در نوامبر 2023، این شرکت یک استراتژی کوچک پس از ورشکستگی را با تمرکز بر استخراج بیت کوین اعلام کرد که توسط قاضی رئیس فرآیند ورشکستگی در اواخر دسامبر تأیید شد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا