اخبار ارز دیجیتال

سلسیوس 2 میلیارد دلار ارز دیجیتال را بین 172 هزار وام دهنده توزیع می کند

طبق پرونده های دادگاه، حدود 20500 بیت کوین و 301000 توکن اتر بدون هیچ گونه مشکل امنیتی یا عملیاتی بین وام دهندگان واجد شرایط توزیع شد.

وام دهنده ارزهای دیجیتال ورشکسته سلسیوس اعلام کرد که اکثر طلبکاران واجد شرایط قبلاً توزیع های رمزنگاری مایع خود را از دو نماینده توزیع خود، غول پرداخت PayPal و صرافی ارزهای دیجیتال Coinbase، در پرونده اخیر دادگاهی توسط Kirkland & Ellis، تیم حقوقی نماینده، جمع آوری کرده اند. سلسیوس پس از اعلام اخیر سلسیوس مبنی بر خروج از ورشکستگی که ابتدا در ژوئیه 2022 برای آن اقدام کرد، به روز رسانی در مورد توزیع طلبکاران که در طرح بازسازی مشخص شده بود، ارائه کرد.

طبق گفته Kirkland & Ellis، توزیع ارزهای دیجیتال بین دارندگان در ایالات متحده از طریق PayPal تسهیل می شود، در حالی که دارندگان خارج از کشور توسط Coinbase به عنوان توزیع کننده مدیریت می شوند و افزودند که 2 میلیارد دلار ارز دیجیتال شامل 20255.66 بیت کوین است. و 301,338.77 اتر به طلبکاران منتقل شده است، از تاریخ این قرارداد، تعداد قابل توجهی از دارندگان با موفقیت ارزهای دیجیتال مایع خود را از PayPal/Venmo و Coinbase جمع آوری کرده اند، تقریباً 75٪ از BTC/ETH از PayPal/Venmo و به منظور توزیع از طریق Coinbase، قبلاً جمع آوری شده است.

با این حال، این پرونده توضیح می‌دهد که دارندگان حسابی که با طرح بازسازی موافق نیستند، تا زمانی که ادعاهای فردی آنها برطرف نشود، هیچ توزیعی دریافت نخواهند کرد، علاوه بر اینکه آیا Coinbase یا PayPal دارای مبارزه با پولشویی (AML) هستند یا اعلام می‌کنند که برخی از دارندگان حساب ممکن است با آن مواجه شوند. چالش‌های موجود در دریافت توزیع‌هایشان، مستندات بیان می‌کنند که عوامل توزیع این قدرت را دارند که از توزیع به هر کسی که معتقدند مطابقت و الزامات بیشتری را برآورده نمی‌کند، امتناع کنند. با این حال، گمانه‌زنی‌هایی در صنعت کریپتو در مورد اینکه چگونه اقدامات در طرح بازسازی می‌تواند بر بازار گسترده‌تر کریپتو تاثیر بگذارد وجود دارد.

در 5 ژانویه، کوین تلگراف گزارش داد که سلسیوس شروع به برداشت و تعادل مجدد دارایی های رمزنگاری خود برای اطمینان از توزیع به موقع به طلبکاران کرده است، اما شرکت تجزیه و تحلیل بلاک چین Nansen در آن زمان تاکید کرد که تقریباً یک سوم ETH در صف برداشت در حال حاضر به درجه سانتیگراد در ماه اکتبر تعلق دارد. 2023. سلسیوس از دادگاه خواسته است تا طرح بازسازی خود را تصویب کند، امیدوار است تا قبل از پایان سال 2023 پرداخت طلبکاران را بپردازد. در همین حال، الکس ماچینسکی، مدیر عامل سابق وام دهنده ارز دیجیتال منحل شده در سپتامبر 2024 در رابطه با سلسیوس محاکمه خواهد شد. تصادف در.

با این حال، تیم حقوقی او اخیراً به دلیل تضاد منافع احتمالی تحت نظارت قرار گرفته است، زیرا همچنین نماینده سام بنکمن فرید، مدیر عامل سابق صرافی ارز دیجیتال شکست خورده FTX، و توری یانگ است که هر دو اخطاریه‌هایی را برای حضور در پرونده‌های جنایی علیه آنها ارسال کرده‌اند. مدیران عامل سابق ارزهای دیجیتال، کوین تلگراف اخیرا گزارش داده اند که دولت ایالات متحده درخواست یک جلسه رسیدگی درمانی کرده است که در آن یک قاضی می تواند در مورد تضاد منافع احتمالی و اینکه چرا هر دو وکیل در پرونده بانکمن فرید و ماشینسکی درگیر بوده اند، سوال بپرسد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا