اخبار ارز دیجیتال

سناتورهای آمریکایی با برنامه های جو بایدن CBDC مخالف هستند

طرح فدرال رزرو برای انتشار یک دلار دیجیتال در ایالات متحده پس از آنکه پنج سناتور قانونی را ارائه کردند که خواستار ممنوعیت CBDC ها شدند، با مانع مواجه شد.

پنج سناتور آمریکایی دست به دست هم دادند تا قانون ممنوعیت ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDCs) را امضا کنند تا با برنامه های دولت بایدن برای انتشار دلار دیجیتال مبارزه کنند، در 26 فوریه سناتور تد کروز به همراه سناتورهای بیل هاگرتی، ریک اسکات، تد باد و مایک براون ایالت را معرفی کردند. قانون ضد نظارت CBDC و به چالش کشیدن اختیارات فدرال رزرو برای اجرای CBDC، سناتورها نگران بودند که CBDC دولت بایدن برای نظارت بر شهروندان و نقض آزادی برنامه ریزی شود.

سناتور کروز از کنگره خواست تا توضیح دهد که فدرال رزرو قدرت اجرای CBDC را ندارد، این لایحه به طور خاص با اختیارات فدرال رزرو برای ارائه محصولات یا خدمات خاص به طور مستقیم به یک فرد، منع استفاده از ارز دیجیتال بانک مرکزی برای سیاست پول در تضاد است. و برای اهداف دیگر، سناتورهای اسکات و باد بر نیاز به حفاظت از حریم خصوصی شهروندان آمریکایی تأکید کردند، باد افزود، CBDC در را برای نظارت و کنترل عادات هزینه‌های همه آمریکایی‌ها، هر گونه فشار برای ایجاد CBDC برای دولت فدرال باز خواهد کرد. باید مخالفت کرد و متوقف شد، و بنابراین من مفتخرم که به تلاش های سناتور کروز برای انجام این کار ملحق می شوم.

اعلامیه کروز در مورد تشکیل پرونده، CBDCها را به عنوان پول قابل برنامه ریزی تحت کنترل دولت توصیف کرد که می تواند اطلاعات شخصی شهروندان را جمع آوری کند و در صورت امضای قانون، به احتمال زیاد وجوه را به هر دلیلی ردیابی و مسدود کند. این قانون همچنین نیازمند مجوز قانونی از کنگره است. برای صدور هر گونه CBDC آینده، تضمین می کند فدرال رزرو نمی تواند توسط Heritage Action for America (HAFA)، انجمن بلاک چین، انجمن بانکداران آمریکا (ABA)، انجمن بانکداران جامعه مستقل (ICBA) و باشگاه رشد (CFG) در یک بانک خرده فروشی بسیج شود.

از سوی دیگر، رئیس جمهور سابق دونالد ترامپ، که برای ریاست جمهوری در سال 2024 نامزد شده است، قول داده است که هرگز اجازه تشکیل CBDC های محلی را نخواهد داد، ترامپ به Vivek Ramaswamy برای جلب توجه به تأثیر منفی CBDC ها اعتبار می دهد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا