اخبار ارز دیجیتال

سناریوهای صعودی و نزولی پیش از Natcoin. چه جاده ای قیمت ندارد؟

پس از بهبود جزئی بازار در 24 ساعت گذشته، NotCoin (NOT) نیز شاهد افزایش قیمت بود. پس از رشد مطلوب به 0.0171 دلار، اکنون قیمت این توکن اندکی اصلاح شده و با افزایش 1.74 درصدی به 0.01604 دلار رسیده است.

از سوی دیگر، حجم معاملات روزانه این ارز دیجیتال با کاهش 28 درصدی به 506 میلیون دلار رسیده است.

نات کوین این هفته را با یک روند صعودی آغاز کرد. در آخر هفته گذشته، قیمت این ارز دیجیتال با 15 درصد افزایش از 0.00912 دلار به 0.01712 دلار رسید، اما با مقاومت شدیدی در این سطح مواجه شد.

شایان ذکر است که قیمت این توکن پس از ثبت رکورد 0.02896 دلار در تاریخ 2 ژوئن، نزدیک به 14 درصد در ماه گذشته کاهش یافته است. کارشناسان دلیل اصلی این کاهش را احساسات منفی و سقوط بازار کریپتو می‌دانند. با این حال، افزایش قیمت اخیر نشان دهنده بهبود نسبی شرایط این ارز دیجیتال است.

به نظر می رسد قیمت NatCoin پس از روند اخیر روند صعودی را آغاز کند. اگر گاوها بر بازار مسلط شوند و خریداران از مقاومت 0.017 دلار عبور کنند، قیمت ابتدا به 0.035 دلار و سپس به 0.050 دلار افزایش می یابد.

از سوی دیگر تسلط خرس ها در بازار باعث کاهش قیمت به 0.012 دلار و سپس به 0.01 دلار خواهد شد.

شاخص های فنی نمودار 4 ساعته NatCoin سیگنال های مختلفی را ارائه می دهند. شاخص قدرت نسبی (RSI) 59 است که تا حدی به نفع حرکت صعودی است.

از سوی دیگر، شاخص MACD نشان دهنده کاهش احتمالی حجم خرید است. خط MACD و خط سیگنال پایین می آیند و میله های هیستوگرام نیز پایین می آیند.پیش بینی-قیمت-نوت کوین-این-آغاز-یک-بازار- صعودی- است

اندیکاتور Awesome Oscillator (AO) در پایان ژوئن از محدوده منفی به مثبت تغییر کرد که نشان دهنده افزایش فشار خرید است. با این حال، حرکت این شاخص اخیرا کاهش یافته است. شاخص جهت دار متوسط ​​(ADX) نیز در سطح 52 قرار دارد که نشان دهنده بهبود نسبی شرایط بازار است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا