اخبار ارز دیجیتال

سودآورترین و مضرترین ارزهای دیجیتال امروزی (1 مه 1403)

بر اساس اطلاعات منتشر شده، برخی ارزهای دیجیتال در بازار طی 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته اند. ارزش کل بازار کریپتو امروز 2.331 تریلیون دلار است و پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، 54.13 درصد از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.

برترین ارز دیجیتال بازار، بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 0.91 درصد کاهش قیمت را ثبت کرد و در روند نزولی قرار دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده 64 هزار دلار خرید و فروش می شود.

پس از بیت کوین، اتریوم نیز امروز روند نزولی داشت. اتریوم در 24 ساعت گذشته 0.70 درصد کاهش قیمت را ثبت کرد و اکنون در محدوده 3063 دلار معامله می شود.

داده های وب سایت Coin Market Cap نشان می دهد که ارز دیجیتال Arroyo (AR) سودآورترین ارز در 24 ساعت گذشته بوده است.

امروزه ارز دیجیتال Arweave با رشد قیمت 12.82 درصدی همچنان در صدر سودآورترین بازار قرار دارد. پس از Arweave، اینترنت کامپیوتر Crypto (ICP) با 8.48 درصد افزایش قیمت و SEI (SEI) با 8.18 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته بهترین عملکرد را دارند.

از سوی دیگر، با نگاهی به لیست بدترین ارزها در 24 ساعت گذشته در بازار، متوجه می‌شویم که ارز دیجیتال تن کوین (TON) رکورددار بدترین عملکرد ارزها در 24 ساعت گذشته است. 10.76 درصد کاهش قیمت

پس از تون کوین، ارز دیجیتال نئو (NEO) با 15.26 درصد افت قیمت و ارز دیجیتال Nerus Network (CKB) با افت قیمت 3.74 درصد در صدر بدترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا