اخبار ارز دیجیتال

سودآورترین و پرضررترین ارزهای دیجیتال امروز (19 تیر 1403)

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اکثر ارزهای دیجیتال امروزی بازار روند صعودی داشته و بازار سبز شده است. ارزش کل بازار کریپتو امروز 2.11 تریلیون دلار است و پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، 53.58 درصد از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.

بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 3.17 درصد افزایش قیمت را به ثبت رساند و در روند صعودی قرار دارد. برترین ارز دیجیتال موجود در بازار در زمان انتشار این خبر در محدوده 57 هزار دلار خرید و فروش می شود.

پس از بیت کوین، اتریوم نیز امروز روند صعودی داشت. اتریوم نیز در 24 ساعت گذشته 5.14 درصد افزایش قیمت داشته و امروز در محدوده 3066 دلار معامله می شود.

بر اساس اطلاعات سایت Coin Market Cap، ارز دیجیتال این بانک (BONK) سودآورترین ارز در 24 ساعت گذشته بوده است.

امروزه ارز دیجیتال BONK با رشد قیمت 23.99 درصدی در صدر سودآورترین بازار قرار دارد. پس از BONK، SEI (SEI) با 17.13 درصد افزایش قیمت و Celestia (TIA) با 16.48 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته در صدر بازار قرار دارند.

از سوی دیگر، با نگاهی به لیست مضرترین ارزهای 24 ساعت گذشته در بازار، متوجه می شویم که ارز دیجیتال Cosmas (ATOM) با 1.15 رکورددار مضرترین ارز در 24 ساعت گذشته است. ٪ کاهش قیمت.

پس از ATOM، ارز دیجیتال Tether Gold (XAUt) با 0.75 درصد افت قیمت و ارز Avalanche (AVAX) با 0.55 درصد افت قیمت در صدر بدترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا