اخبار ارز دیجیتال

سودآورترین و مضرترین ارزهای دیجیتال امروزی (20 ژوئیه 1403)

بر اساس اطلاعات منتشر شده، اکثر ارزهای دیجیتال امروزی بازار روند صعودی داشته و بازار سبز شده است. ارزش کل بازار کریپتو امروز 2.116 تریلیون دلار است و پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، 53.86 درصد از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.

بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 2.96 درصد افزایش قیمت داشته و در حال حرکت است. برترین ارز دیجیتال موجود در بازار در زمان انتشار این خبر در محدوده 58 هزار دلار خرید و فروش می شود.

پس از بیت کوین، اتریوم نیز امروز روند صعودی داشت. اتریوم همچنین در 24 ساعت گذشته 1.17 درصد افزایش قیمت داشته و امروز در محدوده 3103 دلار معامله می شود.

بر اساس اطلاعات وب سایت Coin Market Cap، ارز دیجیتال سلستیا (TIA) سودآورترین ارز در 24 ساعت گذشته بوده است.

امروزه ارز دیجیتال Celestia با رشد قیمت 17.77 درصدی در صدر سودآورترین بازار قرار دارد. پس از Celestia، ارزهای رمزنگاری شده MagCoin (MOG) با 14.03 درصد افزایش قیمت و Bittensor (TAO) با 11.48 درصد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته بهترین عملکرد را در بازار دارند.

از سوی دیگر، با نگاهی به لیست مضرترین ارزها در 24 ساعت گذشته در بازار، متوجه می‌شویم که ارز دیجیتال Flare (FLR) با 1.51 درصد رکورددار مضرترین ارز در 24 ساعت گذشته است. کاهش قیمت.

پس از Flare، ارز دیجیتال Akash Network (AKT) با 0.86 درصد افت قیمت و ارز Caspa (KAS) با 0.60 درصد افت قیمت در صدر بدترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا