اخبار ارز دیجیتال

سودآورترین و مضرترین ارزهای دیجیتال امروزی (14 آوریل 1403)

بر اساس اطلاعات منتشر شده، ارزهای دیجیتال در بازار در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته اند. ارزش کل بازار کریپتو امروز 2.608 تریلیون دلار است و پادشاه ارزهای دیجیتال، بیت کوین، 52.31 درصد از ارزش بازار را به خود اختصاص داده است.

برترین ارز دیجیتال بازار، بیت کوین (BTC) در 24 ساعت گذشته 3.70 درصد کاهش قیمت را ثبت کرد و در روند نزولی قرار دارد. بیت کوین در زمان انتشار این خبر در محدوده 67 هزار دلار خرید و فروش می شود.

پس از بیت کوین، اتریوم نیز امروز روند نزولی داشت. اتریوم در 24 ساعت گذشته افت قیمت 4.58 درصدی را ثبت کرد و اکنون در محدوده 3383 دلار معامله می شود.

داده های سایت Coin Market Cap نشان می دهد که ارز دیجیتال اصلی (CORE) سودآورترین ارز در 24 ساعت گذشته بوده است.

امروزه ارز دیجیتال CORE با رشد قیمت 29.27 درصدی همچنان در صدر سودآورترین بازار قرار دارد. پس از CORE Bittensor (TAO) با 7.92 درصد افزایش قیمت و Bitget Token (BGB) با 4.83 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته در صدر بازار قرار دارند.

از سوی دیگر، با نگاهی به لیست مضرترین ارزها در 24 ساعت گذشته بازار، متوجه می‌شویم که ارز دیجیتال اکسلار (AXL) با 12.03 درصد رکورددار مضرترین ارزها در 24 ساعت گذشته است. کاهش قیمت.

پس از اکسلار، ارز دیجیتال بیت کوین کش (BCH) با 11.57 درصد افت قیمت و ارز دیجیتال بیت کوین SV (BSV) با 11.37 درصد افت قیمت در صدر بدترین ارزهای دیجیتال بازار قرار دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا