اخبار ارز دیجیتال

سود یک میلیون دلاری هر معامله گر در 2 روز! داستان پاندورا چیست؟

اطلاعات منتشر شده توسط LookOnChain نشان می دهد که یک معامله گر پس از خرید پاندورا به قیمت کمتر از 100 هزار دلار، طی دو روز موفق به کسب سود 1.2 میلیون دلاری شده است.

طبق کوین اکسو و به نقل از CryptoPotito، یک معامله گر ارز دیجیتال او با خرید کمتر از 100000 دلار در توکن های پاندورا، در کمتر از دو روز بیش از یک میلیون دلار درآمد داشت. اطلاعات مربوط به تراکنش این تاجر توسط پلتفرم تحلیل ارزهای دیجیتال LookOnChain در یک توییت منتشر شد.

بر اساس این اطلاعات، این معامله گر دو روز پیش 154 توکن پاندورا را به قیمت هر کدام 633 دلار خریداری کرده است. ارزش این معامله در مجموع به 97484 دلار رسید، اما ارزش دارایی او اکنون 1240 میلیون دلار است.

این معامله گر در ساعات اولیه روز گذشته 25 دستگاه پاندورا را به قیمت 7548 دلار به فروش رساند. ارزش این معامله 188695 دلار بود، بنابراین او 91211 دلار گرفت. بر این اساس 129 دستگاه پاندورا با ارزش تخمینی 1.1 میلیون دلار در حساب این تاجر باقی مانده است.

طبق داده های CoinMarketCap، Pandora در حال حاضر با قیمت 8999 دلار معامله می شود. ارزش این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 30 درصد افزایش یافته است. عرضه در گردش این توکن 8000 است و ارزش بازار آن با رشد نجومی به حدود 71.22 میلیون دلار رسیده است. همچنین، ATH پاندورا دیروز با قیمت 9631 دلار ثبت شد و از آن زمان تاکنون 7.5 درصد کاهش نشان می دهد.

ویژگی پاندورا توکن چیست؟

پاندورا اولین توکن استاندارد ERC-404 است. این استاندارد جدید و آزمایشی ویژگی های توکن های ERC-20 و ERC-721 را برای دستیابی به امکانات جدید در صنعت توکن های DeFi و NFT ترکیب می کند. ERC-404 قابلیت نقدینگی و اشتراک گذاری پروتکل های DeFi را برای دستیابی به قابلیت همکاری، تجارت و مالکیت دارایی در DeFi یکپارچه می کند. این هدف با استفاده از تکنیکی به نام Pathing به دست می‌آید که به داده‌های ارزش و شناسه‌های نشانه اجازه می‌دهد در یک چارچوب یکپارچه همزیستی کنند.

ERC-404 هنوز در مراحل اولیه پذیرش است و جامعه کریپتو در حال ارزیابی قابلیت ها و امنیت آن است. اگرچه افزایش قابل توجه قیمت پاندورا را می توان به عنوان اطمینان نسبی بازار به این استاندارد تعبیر کرد. اما قیمت این توکن نیز پتانسیل بالایی برای سقوط سریع و سنگین دارد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا