اخبار ارز دیجیتال

سود ۴۰۰ درصدی نهنگ‌ پپه قورباغه؛ بازار رمزارزها داغ‌تر شد!

بازار ارزهای دیجیتال شاهد افزایش قابل توجهی در قیمت PEPE، یکی از بازیگران اصلی در دنیای میم کوین بوده است. این افزایش قیمت توجه سرمایه گذاران را به این منطقه جلب کرده و خوش بینی را نسبت به آینده میم کوین ها افزایش داده است.

علاوه بر افزایش قیمت پپه، سود کلانی که نهنگ ها در این ارز دیجیتال به دست آورده اند بر جذابیت آن افزوده است.

بر اساس اطلاعات به دست آمده از پلتفرم Lookonchain، نهنگ بزرگ پپه تنها در یک ماه موفق به کسب سود خالص معادل 7.67 میلیون دلار شد که نشان از افزایش 407 درصدی سرمایه او دارد. این سود نجومی به وضوح فرصت های سودآور موجود در بازار memecoin را نشان می دهد.

این نهنگ بزرگ 500 میلیارد توکن Pepe به ارزش 3.91 میلیارد دلار را به صرافی Binance منتقل کرده است. لازم به ذکر است که این نهنگ پس از فروش اخیر همچنان دارای 500 میلیارد توکن پپه است.

در همین حال، بین 25 تا 29 فوریه، نهنگ 1.2 تریلیون توکن Pepe را از بایننس حذف کرد که در زمان معامله 1.88 میلیون دلار ارزش داشت که نشان دهنده برخی مانورهای سودآور هوشمندانه بود.

افزایش قیمت پپه و سود کلان نهنگ ها حکایت از افزایش اعتماد به بازار میم سکه و جذب سرمایه گذاران به این بازار به دلیل پتانسیل بازدهی قابل توجه دارد.

در این راستا، پپه به عنوان سکه پیشرو در این بخش نوظهور می درخشد. در زمان نگارش این مقاله، قیمت پپه با 8 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته به 0.000008406 دلار رسیده است.

در عین حال حجم معاملات و ارزش بازار آن به ترتیب با 39.12 و 7.77 درصد افزایش به 819 میلیون و 3.53 میلیارد دلار رسید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا