اخبار ارز دیجیتال

سود 171 برابری از خرید سکه میم سولانا; آیا درست است و چگونه ممکن است؟

یک معامله گر ارز دیجیتال صد و هفتاد و یک برابر سود سرمایه گذاری خود به میزان 1.23 سولانا در میم کوین به دست آورد و سرمایه او به 210 سولانا رسید. اما این همه ماجرا نیست!

به گفته کوین اکسو و به نقل از BeInCrypto، یک معامله گر کریپتو با سرمایه گذاری 1.23 Solanas در میم کوین Anita Max Wein، 171 برابر سود به دست آورد. او در 25 دارایی با مقادیر مساوی SOL سرمایه گذاری کرده است. در واقع، این سرمایه گذار 1.23 سولانا را به طور مساوی برای خرید هر یک از این 25 سکه میم اختصاص داده است.

مروری بر عملکرد سبد سرمایه گذاری

این معامله گر در مجموع 30.75 سولانا در 25 ممکوین سرمایه گذاری کرد و پس از فروش این ممکوین ها، 277 سولانا به ارزش تقریبی 28172 دلار به دست آورد. پس از توکن WYNN که بیشترین سود را برای این معامله گر به همراه داشت، توکن DRAGONA با سود 25.11 از سولانا و توکن SAUCE با سود 10.29 از سولانا در رتبه های دوم و سوم قرار دارند.

لیست ارزها و میزان خرید و سود این معامله گر را می توانید در تصویر زیر بررسی کنید. شایان ذکر است که در ادامه این لیست نام 3 توکن جعلی که سرمایه گذاری این معامله گر منجر به سرقت دارایی های وی شده و 8 توکن دیگر که با زیان فروخته شده است را شامل می شود. به طور کلی، این معامله گر دارای نرخ برد 56٪ است. سود او فقط به طور تصادفی محقق شد.

لیست خرید Merchant Meme Coin
منبع: لوک آنچین

این تاجر خوش شانس بوده است زیرا اکوسیستم سولانا در هفته های اخیر رشد قابل توجهی داشته است.

سولانا با ارزش قفل شده بیش از 1.3 میلیارد دلار به رشد خود ادامه می دهد. 1.1 میلیارد دلار از ارزش قفل شده سولانا به پروژه Defi ماریناد فاینانس تعلق دارد. بنیاد سولانا علاوه بر رشد اکوسیستم خود، اخیراً 10 میلیون دلار در پروژه ای برزیلی با تمرکز بر هنر، توکن سازی و هوش مصنوعی سرمایه گذاری کرده است.

منبع

beincrypto.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا