اخبار ارز دیجیتال

سولانا در برنامه های مصرف کننده از اتریوم پیشی می گیرد

به گفته رئیس سابق رشد بنیاد سولانا، سولانا ممکن است از نظر DApp های مصرف کننده از اتریوم پیشی بگیرد.

مت تیلور، بنیانگذار کولوسئوم و رئیس سابق رشد بنیاد سولانا، در مصاحبه ای با کوین تلگراف گفت: در مصاحبه با کوین تلگراف، بلاک چین سولانا از نظر کاربردهای مصرف کننده از اتریوم پیشی خواهد گرفت. برنامه‌های کاربردی مصرف‌کننده و تجربه کاربر نهایی همچنان به سطح Web3 از نظر استفاده از قابلیت‌های زنجیره‌ای برای ایجاد برنامه‌های کاربردی سریع و کاربرپسند خواهند رسید. طبق داده‌های Alchemy، در حال حاضر 1668 برنامه غیرمتمرکز (DApps) در شبکه اتریوم وجود دارد. سه برابر بیشتر از 477 برنامه در اکوسیستم سولانا.

سولانا به دلیل عملکرد برتر و تکمیل سریع تر تراکنش نسبت به اتریوم، اغلب به عنوان یک قاتل اتریوم معرفی می شود، سقوط FTX و متعاقب آن بازار نزولی یک لحظه حیاتی برای اکوسیستم سولانا بود که با وجود کاهش قیمت سولانا، بر اساس داده ها، توسعه دهندگان بیشتری را جذب کرد. توسط DefiLlama مجموع ارزش قفل شده اتریوم (TVL) در حال حاضر 49.7 میلیارد دلار است، که 10 برابر بیشتر از TVL 4.01 میلیارد دلاری Solana است، بلاک چین Solana در 6 فوریه با یک وقفه به ویژه، زیرا تولید بلاک ها برای بیش از 5 ساعت کاهش یافت و اعتبارسنجی ها مجدداً شروع به کار کردند. سولانا از ژانویه سال 2022 تاکنون حدود نیمی از قطعی های برق قابل توجه را دیده است.

اگرچه قطع شدن شبکه یک نشانه منفی برای هر اکوسیستمی است، بلاک چین هایی که محدودیت های مقیاس پذیری را پشت سر می گذارند، ناگزیر با مشکلات مشابهی مواجه خواهند شد. تیلور به کوین تلگراف گفت: من خوشحالم که اکنون این اتفاق می افتد و نه زمانی که صندوق های بازنشستگی جهان روی بلاک چین هستند، که مایه تاسف است، اما این نوآوری ها دردسرهای فزاینده ای خواهند داشت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا