اخبار ارز دیجیتال

سولانا در یک همکاری جدید از FileCoin برای ذخیره داده ها استفاده می کند

سولانا که تحولات و پیشرفت هایش مدام شنیده می شود، در خبری جدید اعلام کرد که همکاری جدیدی با FileCoin (FIL) آغاز می کند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از بیت کوین سیستم، FileCoin همچنین ادغام با Solana را اعلام کرد. بر اساس بیانیه رسمی، هدف از این همکاری افزایش قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری بلاک چین Solana با استفاده از قابلیت های ذخیره سازی غیرمتمرکز شبکه Filecoin است.

طبق این بیانیه، سولانا قصد دارد از Filecoin استفاده کند تا تاریخچه بلاک را در دسترس و قابل استفاده تر کند. این به ارائه دهندگان زیرساخت، محققان، نمایه سازان، مرورگرهای بلاک چین و همه کاربرانی که نیاز به دسترسی به تاریخچه مسدود کردن دارند، سود می رساند.

انتظار می رود این ادغام ذخیره سازی، مقیاس پذیری و امنیت بیشتری را فراهم کند.

حساب رسمی FileCoin در پلتفرم X تصدیق کرد که ادغام Solana با FileCoin استفاده اساسی از راه حل های ذخیره سازی غیرمتمرکز و گامی مهم در جهت بهبود قابلیت اطمینان و مقیاس پذیری بلاک چین Solana است.

توسعه دهندگان FileCoin همچنین اضافه کردند که این همکاری نشان دهنده قدرت شبکه های بلاک چین برای ایجاد اکوسیستم های قوی تر و پایدارتر به نفع کاربران و توسعه دهندگان است.

ارز دیجیتال FileCoin که زمانی با ارزش بازار حدود 11 میلیارد دلار به 237 دلار می رسید، به دلیل افزایش تعداد سکه های در گردش، در حال حاضر با قیمت 6.28 دلار با ارزش بازار 3.2 میلیارد دلار معامله می شود.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا