اخبار ارز دیجیتال

سپرده های سرمایه اتر به 85 میلیارد دلار می رسد، یعنی 25 درصد از عرضه در گردش در حال حاضر قفل شده است

در بحبوحه افزایش تقاضا برای سهام، قیمت اتر افزایش قابل توجهی داشت و به بالاترین سطح سال به بالای 2800 دلار رسید.

مقدار کل اتر موجود در Beacon Chain به 30,206,801 ETH رسیده است که بیش از 85 میلیارد دلار ارزش دارد و تقریباً 25٪ از کل عرضه در گردش را قفل می کند، در حال حاضر 943,974 اعتبارسنجی فعال در Beacon Chain وجود دارد، فوریه یک ماه است که تاکنون وجود دارد. در خوشبینانه بودن شبکه اتریوم، سرمایه گذاران بین 1 تا 15 فوریه 600000 اتر را در قراردادهای سهام اتریوم 2.0 واریز کردند، در فوریه قیمت اتریوم به بالاترین سطح سالانه بیش از 2800 دلار رسید و اتر در زمان نگارش این مقاله به 2774 دلار رسید. یک چهارم عرضه در گردش قفل شده در قراردادهای اثبات سهام (PoS) به عنوان یک علامت صعودی برای شبکه اتریوم در نظر گرفته می شود، افزایش ETH سهام به امنیت و کارایی شبکه می افزاید و عرضه ETH در دسترس برای شبکه اتریوم است. معاملات در بورس کاهش می یابد و باعث کاهش عرضه در میان افزایش تقاضا می شود.

Beacon Chain PoS را به اکوسیستم اتریوم معرفی کرد و به تایید کنندگان اجازه داد تا ETH را در سپتامبر 2022 با زنجیره اثبات کار اصلی اتریوم (PoW) ادغام کنند. سهامداران ETH در حال حاضر نرخ پاداش سالانه 4٪ دریافت می کنند. شبکه Ethereum PoS مدیریت می شود. توسط گروهی از اعتبار سنجی ها که باید 32 ETH را به اشتراک بگذارند، Beacon Chain با 21063 اعتبار سنجی شروع به کار کرد، اما در حال حاضر بیش از 900000 اعتبار سنجی دارد، پس از ارتقاء شانگهای در آوریل 2023، اعتبار سنجی ها می توانند ETH سهام خود را پس بگیرند و بسیاری از منتقدان معتقد بودند که یک اعتبارسنجی وجود خواهد داشت. تقاضای بالا برای برداشت اعتباردهنده، اما در عرض یک هفته پس از ارتقای شانگهای، مقدار اتریوم تازه شرط‌بندی شده از برداشت‌ها بیشتر شد، که نشان می‌دهد اعتبارسنجی‌ها اتریوم خود را برای درآمد غیرفعال خرج می‌کنند.

قیمت اتریوم در چند هفته گذشته دو رقمی شده و به سمت مرز 3000 دلار پیش می رود که دلیل آن تایید صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین در ایالات متحده، توجه به ETF های اتر و اینکه آیا کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده آمریکا است یا خیر. Spot Ether ETF می‌تواند تأثیر قابل‌توجهی بر دومین ارز دیجیتال بزرگ داشته باشد زیرا تقاضای نهادی برای ETH به کاهش عرضه بازار کمک می‌کند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا