اخبار ارز دیجیتال

سکه میم BOME سولانا در کانون توجه تحلیلگران قرار گرفت! آیا باید منتظر انفجار قیمت این توکن باشیم؟

Boom Memecoin (BOME) مبتنی بر بلاک چین Solana، در روزهای اخیر توجه تحلیلگران ارزهای دیجیتال را به خود جلب کرده است. برخی از تحلیلگران آینده روشنی را برای رونق پیش بینی می کنند و پیش بینی می کنند که قیمت این میم کوین به زودی رشد قابل توجهی را تجربه کند.

در همین راستا، دو تحلیلگر برجسته Team LAMBO Charts و Alex Clay با بررسی نمودار این میم کوین با الگوهای فنی صعودی مواجه شدند.

بر اساس تجزیه و تحلیل تیم Lambo Charts، قیمت بوم در حال خارج شدن از الگوی مثلث است که می تواند نشانه ای از افزایش قیمت باشد. بر اساس این الگو، هدف 0.03 دلار برای بوم در نظر گرفته شده است. کتاب-از-مم-بوم-آماده-برای-حرکت-انبوه-تحلیلگران-این-هدف-قیمت-های بعدی-سولانا-ممکوین را پیش‌بینی می‌کنند.

تحلیلگر دیگری به نام الکس کلی نیز یک الگوی مثلث متقارن را در نمودار رونق مشاهده می کند. این الگو در تحلیل تکنیکال نشان دهنده ادامه روند صعودی است. همچنین وجود فلش رو به بالا در بالای مثلث احتمال افزایش قیمت را افزایش می دهد.

کلی همچنین از اصلاح سطوح فیبوناچی برای تجزیه و تحلیل دقیق تر استفاده کرده است. این سطوح به عنوان خطوط افقی در نمودار قرار می گیرند و می توانند به معامله گران کمک کنند تا نقاط برگشت قیمت را به عنوان محدوده حمایت یا مقاومت احتمالی شناسایی کنند.کتاب-از-مم-بوم-آماده-برای-حرکت-انبوه-تحلیلگران-این-هدف-قیمت-های بعدی-سولانا-ممکوین را پیش‌بینی می‌کنند.

جامعه کریپتو مشتاقانه منتظر خروج احتمالی صعودی قیمت از الگوی مثلث است و معامله گران نیز از نزدیک روند صعودی قیمت را برای هرگونه نشانه ای از حرکت صعودی زیر نظر دارند.

علیرغم پیش بینی های امیدوارکننده تحلیلگران، به یاد داشته باشید که قبل از هر سرمایه گذاری در بازار پر نوسان ارزهای دیجیتال، به ویژه memecoins، باید همه جوانب را بسنجید و یک تحقیق کامل انجام دهید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا