اخبار ارز دیجیتال

سیرکل ، بایننس را دنبال می کند و پشتیبانی USDC را در Tron حذف می کند

به سرمایه گذاران کریپتو که از بایننس استفاده می کنند 12 روز فرصت داده شده است تا توکن های TRC 20 USDC خود را از بایننس تبدیل، انتقال یا بازخرید کنند.

صرافی کریپتو بایننس در کمتر از دو هفته به پشتیبانی از سپرده‌گذاری و برداشت توکن‌های 20 USD Coin مبتنی بر TRC پایان می‌دهد. در 20 فوریه، دایره صدور USDC برنامه‌های خود را برای پایان دادن به پشتیبانی از استیبل کوین‌ها از طریق بلاک چین Tron اعلام کرد و بیان کرد که این تصمیم در راستای تلاش‌ها برای اطمینان از اینکه USDC قابل اعتماد، شفاف و ایمن باقی می‌ماند، است، Circle همچنین در همان روز از قطع شدن USDC جلوگیری کرد. در بلاک چین ترون جاستین سان، گفت که به تدریج از شبکه بلاک چین پشتیبانی خواهد کرد. کاملا متوقف خواهد شد.

تصمیم Circle مبنی بر توقف حمایت از USDC در Tron یک اثر دومینویی داشت زیرا بایننس، صرافی ارزهای دیجیتال با بیشترین حجم معاملات، همین روند را دنبال کرد. به سرمایه‌گذاران کریپتو که از بایننس استفاده می‌کنند 12 روز فرصت داده شده تا توکن‌های TRC 20 USDC خود را از بایننس تبدیل، انتقال یا بازخرید کنند، با این حال، صرافی پس از مهلت مقرر به معامله USDC ادامه خواهد داد.

سپرده‌ها و برداشت‌های USDC در سایر بلاک چین‌های پشتیبانی‌شده تحت تأثیر قرار نمی‌گیرند، جامعه رمزنگاری در X تا حد زیادی از تصمیم بایننس حمایت کرد، اما Circle دلیلی برای توقف پشتیبانی از Tron ارائه نکرد و فقط گفت که به طور مداوم در حال ارزیابی مناسب بودن همه بلاک‌چین‌ها به عنوان بخشی از یکی از سخنگویان ترون در آن زمان به کوین تلگراف گفت که فرآیند مدیریت ریسک آن، ترون هیچ اطلاعات بیشتری از Circle در مورد دلیل تعلیق پشتیبانی دریافت نکرده و قبلاً به آن اطلاع داده است.

لایه بلاک چین 1 ترون در حال بررسی راه حل لایه 2 بیت کوین است که از نسخه پیچیده Tether پشتیبانی می کند. سان ضمن اعلام نقشه راه راه حل لایه 2 بیت کوین ترون، گفت که این ادغام نه تنها ترون را مستقیماً به آرامی به بیت کوین متصل می کند، بلکه تسهیل می کند. دسترسی به شبکه بیت کوین بیش از 55 میلیارد دلار، بنابراین حیات مالی را به بیت کوین تزریق می کند و به کوین ها و توکن های پایدار اجازه می دهد بین ترون و بیت کوین جریان داشته باشند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا