اخبار ارز دیجیتال

شاخص‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهند که بازار بیت‌کوین در حال حاضر دارای ریسک است

چندین توکن زنجیره ای توسط Glassnode به عنوان در یک منطقه بسیار پرخطر معرفی شده اند.

پلتفرم تجزیه و تحلیل کریپتو گلاس‌نود می‌گوید شاخص‌های زنجیره‌ای که ارزش بیت‌کوین را اندازه‌گیری می‌کنند وارد یک منطقه ریسک شده‌اند که می‌تواند به این معنی باشد که ارز دیجیتال در مراحل اولیه یک بازار صعودی است. گلس‌نود در یک پست در 10 فوریه، X، به اشتراک گذاشت که شاخصی که ارزش بلندمدت بیت‌کوین را نسبت به ارزش بازار آن تشخیص می‌دهد، بالاتر از منطقه با ریسک متوسط ​​حرکت کرده و کاملاً در محدوده ریسک بالا قرار دارد. 8 فوریه که سطوح بالای ریسک معمولاً در مراحل اولیه بازار صعودی بیت کوین بیت کوین مشاهده می شود و نشان می دهد که سرمایه گذاران بلند مدت به سطح قابل توجهی از سودآوری بازگشته اند.

شاخص ارزش بازار بلندمدت نسبت به ارزش واقعی دارنده (MVRV) با هدف شناسایی زمانی که بیت کوین نسبت به ارزش منصفانه آن بیش از حد یا کمتر از ارزش گذاری شده است. دارندگان بلندمدت حمل می شوند، در مقابل احساسات کوتاه مدت بازار قرار می گیرند و از احساسات بازار کوتاه مدت حذف می شوند. آیا بازار بیش از حد گرم شده است.

گلس‌نود به هفت شاخص از 10 شاخص، از جمله MVRV، وضعیت سودآوری عرضه و سود و زیان خالص تحقق نیافته، رتبه‌بندی ریسک بالا یا بسیار بالا اختصاص داد که نشان‌دهنده سطوح بسیار پایین سود تحقق‌یافته از سرمایه‌گذاران قفل‌شده علیرغم افزایش قابل‌توجه در قیمت‌های کریپتو دارایی‌ها است. گلس‌نود خاطرنشان کرد که تقاضا برای بلاک‌چین بیت‌کوین و کسب سود کوتاه‌مدت از سرمایه‌گذاران جدید به‌طور قاطع در رده‌ی کم‌ریسک قرار دارد، و افزود که فروش پس از تصویب صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) مستقر در ایالات متحده، ریسک را کاهش داده است. در ایالات متحده مجموع کاهش یافته است.

بر اساس گزارش CoinGecko، قیمت بیت کوین در هفته گذشته به طور پیوسته افزایش یافته است و از 42,317 دلار در 4 فوریه به 48,582 دلار در زمان انتشار رسیده است. به تازگی توسط مدیر دارایی تبدیل شده است، همراه با 9.1 میلیارد دلار جریان ورودی منتسب به 9 ETF بیت کوین از زمان راه اندازی آنها در تاریخ 11 ژانویه، طبق داده‌های پلتفرم تحلیل رمزنگاری SoSoValue، ETF‌های نقدی بیت‌کوین جدید ایالات متحده در جریان خالص 9 فوریه 541 میلیون دلار ایجاد کردند که بزرگترین روز ورودی برای محصولات به استثنای روز اول معامله است.

در همین حال، GBTC Grayscale کمترین خروجی روزانه خود را با تنها 51.8 میلیون دلار خروج از صندوق در 9 فوریه ثبت کرد که 91 درصد از رکورد خروج روزانه 620 میلیون دلاری در 23 ژانویه کاهش داشت.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا