اخبار وب 3

شرکت تابعه Lotte برای ساخت Web Hub 3 با Aptos شریک شد

هدف این مشارکت ایجاد یک هاب وب 3 برای Lotte، یک شرکت چند ملیتی کره جنوبی است که 90 واحد تجاری را اداره می کند.
شرکت تبلیغاتی کره جنوبی Daehong Communications، زیرمجموعه Lotte Group، با بنیاد Aptos همکاری کرده است تا یک توسعه استراتژیک جهانی بر اساس Web3 انجام دهد.

شراکت بین Daehong و Aptos نشان دهنده شروع یک هاب Web3 برای Lotte، یک شرکت چند ملیتی کره جنوبی است که 90 واحد تجاری را اداره می کند. داهونگ در اطلاعیه‌ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، برنامه‌های خود را برای معرفی برنامه‌های وفاداری مبتنی بر پروژه‌های NFT برای تصاویر نمایه و سرگرمی، در میان سایر ابتکارات، در هاب Web3 گروه Lotte فاش کرد.

داهونگ همچنین راه را برای پروژه‌های توکن غیرقابل تعویض و موارد استفاده برای سایر شرکت‌های تابعه Lotte Group هموار کرد. نوآوری ها این شامل برنامه های وفاداری برای بهبود تعامل طرفداران و خدمات پرداخت جدید برای کمک به حفظ مجموعه ها و ریشه کن کردن بلیط های تقلبی است.

علاوه بر این، Daehong در نظر دارد ارزیابی کند با همکاری اکوسیستمی بین NFT و پروژه های کلکسیونی دیجیتال BellyGom و تیم ملی فوتبال B کره جنوبی، Baeho Eleven، از طریق گسترش جهانی رشد کنید. در این ابتکار، برخی از NFT های BellyGom به Aptos منتقل می شوند و به کاربران این امکان را می دهند تا از طریق شبکه اصلی Aptos از پروژه پاداش دریافت کنند.

پس از ساخت Hub Web 3، کاربران می توانند پاداش خرید کالا در Aptos را تغییر دهند. بلاک چین همچنین برنامه رسمی وفاداری Baekho Eleven را در طول جام ملت های آسیا در قطر تقویت می کند.

Aptos همزمان با تمرکز بر ایجاد قابلیت استفاده ارزشمند، خدمات بلاک چین را به عموم مردم ارائه می کند. این اکوسیستم خانه بیش از 400 میلیون دلار سرمایه گذاری از سوی سرمایه گذاران برجسته مانند a16z است. آپولو گلوبال، ، Dragonfly، PayPal Ventures و Coinbase Ventures. ارزش بازار فعلی آن 3.7 میلیارد دلار است.

شرکت تابعه Lotte برای ساخت Web Hub 3 با Aptos شریک شد

سال گذشته، پس از مشارکت بلاک چین با پلتفرم رسانه اجتماعی هندی Chingari، پایگاه کاربر جدید Aptos 900 درصد رشد کرد. این برنامه قبلاً توسط Solana طراحی شده بود، اما پس از قطع دائمی اما موقت شبکه Solana در جستجوی یک تجربه کاربری بهبود یافته به Aptos مهاجرت کرد.
سامیت گوش، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل به Cointelegraph گفت که ادغام با Aptos ویژگی‌های زنجیره‌ای فوری مانند هدایای مجازی را فعال کرده است که منجر به افزایش کاربران جدید در هفته‌های اخیر شده است.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا