اخبار ارز دیجیتال

شرکت های هوش مصنوعی متعهد به هوش مصنوعی ایمن و شفاف هستند

دولت بایدن بر مسئولیت شرکت های هوش مصنوعی برای اطمینان از ایمن بودن محصولاتشان برای استفاده تاکید کرده است.

در 21 ژوئیه، کاخ سفید اعلام کرد که شرکت های پیشرو هوش مصنوعی (AI) مانند OpenAI، گوگل و مایکروسافت متعهد به توسعه فناوری هوش مصنوعی ایمن و شفاف هستند، کاخ سفید همچنین شرکت های دیگری مانند آمازون، آنتروپیک، متا و تایید آنها را اعلام کرد. دولت بایدن بر تعهد به ایمنی هوش مصنوعی بر مسئولیت شرکت ها برای اطمینان از ایمنی محصولات خود و استفاده از پتانسیل هوش مصنوعی و در عین حال ارتقای استانداردهای بالا در توسعه آن تاکید کرد.

کنت واکر، رئیس امور جهانی گوگل، با اذعان به اینکه دستیابی به موفقیت در هوش مصنوعی مستلزم همکاری است، خوشحالی خود را از پیوستن به سایر شرکت‌های پیشرو هوش مصنوعی در حمایت از این تعهدات ابراز کرد و اطمینان داد که گوگل با به اشتراک گذاشتن اطلاعات و بهترین شیوه‌ها به این کار ادامه خواهد داد. با شرکت های دیگر کار کنید

این تعهدات شامل آزمایش امنیتی پیش از انتشار برای سیستم‌های هوش مصنوعی، به اشتراک‌گذاری بهترین شیوه‌ها در ایمنی هوش مصنوعی، سرمایه‌گذاری در امنیت سایبری و حفاظت از تهدیدات داخلی، و فعال کردن گزارش آسیب‌پذیری‌ها در سیستم‌های هوش مصنوعی است که Macanjo، معاون امور جهانی سیاست‌گذاران OpenAI در سراسر جهان در نظر دارند. مقررات جدید برای سیستم های هوش مصنوعی پیشرفته

دولت بایدن می‌گوید در ماه ژوئن، قانون‌گذاران دو حزبی ایالات متحده لایحه‌ای را برای ایجاد کمیسیون هوش مصنوعی برای رسیدگی به نگرانی‌ها در مورد این صنعت در حال رشد با شرکای جهانی از جمله استرالیا، کانادا، فرانسه، آلمان، هند، اسرائیل، ایتالیا، ژاپن، ارائه کردند. نیجریه، فیلیپین و بریتانیا برای ایجاد یک چارچوب بین المللی برای هوش مصنوعی با یکدیگر همکاری می کنند.

به گفته رئیس مایکروسافت، برد اسمیت، این شرکت از تعهدات داوطلبانه کاخ سفید پشتیبانی می کند و به طور مستقل متعهد به اقدامات اضافی است که با اهداف آن سازگار است و با دیگر رهبران صنعت همکاری می کند.

رهبران جهان، از جمله دبیر کل سازمان ملل، در مورد سوء استفاده احتمالی از هوش مصنوعی و فناوری عمیق جعلی در مناطق درگیری ابراز نگرانی کرده اند، در ماه مه، معاون رئیس جمهور ایالات متحده، کامالا هریس، با رهبران هوش مصنوعی دیدار کرد تا زمینه توسعه هوش مصنوعی اخلاقی را فراهم کند، ملاقات کرد و اعلام کرد که سرمایه گذاری 140 میلیون دلاری در تحقیق و توسعه هوش مصنوعی توسط بنیاد ملی علوم.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا