اخبار وب 3

شرکت NEOM عربستان سعودی با برندهای Animoca برای رشد وب منطقه ای 3 همکاری می کند

پروژه توسعه منطقه ای آینده عربستان سعودی، NEOM، با برندهای Animoca برای پیشبرد Web3 در منطقه و یک قرارداد سرمایه گذاری بالقوه 50 میلیون دلاری شریک شده است.
Animoca Brands، توسعه‌دهنده بازی Web 3 و صندوق سرمایه‌گذاری عربستان سعودی NEOM در 30 اکتبر اعلام کردند که یک همکاری جدید برای توسعه وب 3 در منطقه دارند.
بر اساس این اعلامیه، قرارداد جدید Animoca s برای ایجاد توابع همکاری می‌کند خدمات برنامه‌ریزی‌شده Web3 در سطح جهانی عرضه می‌شوند، اگرچه در ابتدا در ریاض پایتخت عربستان سعودی و منطقه NEOM برای پشتیبانی از پیشرفت‌های فناوری نوظهور مستقر خواهند شد.
NEOM منطقه ای در شمال غربی عربستان سعودی است که در حال توسعه به چیزی است که دولت آن را “آزمایشگاه زنده” برای جامعه جدید آینده می نامد. انتظار می رود که ارتباط زیادی با فناوری های نوظهور داشته باشد و محور نوآوری باشد.
مشارکت این شرکت قصد دارد یک هاب در داخل NEOM ایجاد کند تا از اکوسیستم محلی Web3 پشتیبانی کند و بخشی از برنامه بزرگتر برای عربستان سعودی است.هدف افزایش تنوع اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است.
مجید مفتی، مدیرعامل صندوق سرمایه گذاری نئوم درباره این تحول گفت:

“توسعه زیرساخت ها و فناوری برای رشد وب 3 نه تنها پایه مهمی از پشته فناوری و معماری NEOM خواهد بود، بلکه پتانسیل ایجاد انقلاب در صنایع جهانی را نیز دارد.”

صندوق سرمایه گذاری NEOM همچنین پیشنهاد سرمایه گذاری 50 میلیون دلاری در برندهای Animoca را دارد.

یات سیو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل برندهای انیموکا، بخشی از چشم انداز خود برای و او رشد وب 3 را به عنوان “ظهور یک فراملیت جدید” توصیف کرد. با آمدن این قرارداد جدید با NEOM، او گفت:

اکنون، NEOM می تواند اولین منطقه ای باشد که به طور کامل از قدرت بلاک چین استفاده می کند.

در سال های اخیر، منطقه بزرگ خاورمیانه به سرعت پذیرش فناوری های نوظهور را تسریع کرده است. علاوه بر پروژه NEOM، عربستان سعودی اخیراً با دانشگاه های چینی برای توسعه یک سیستم هوش مصنوعی مبتنی بر عربی (AI) برای پردازش سؤالات به زبان محلی شریک شد.
در 18 اکتبر، OpenAI، توسعه دهنده چت ربات های هوش مصنوعی از همکاری با گروه هلدینگ فناوری G42 مستقر در دبی با تمرکز بر گسترش در خاورمیانه خبر داد.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا