اخبار ارز دیجیتال

شهروندان اسپانیایی باید دارایی ارز دیجیتال خارجی خود را تا پایان مارس 2024 اعلام کنند

فقط افراد دارای ترازنامه بالاتر از معادل 50000 یورو در دارایی های رمزنگاری شده ملزم به اعلام دارایی های خارجی خود هستند.

ساکنان اسپانیا که دارایی های رمزنگاری شده در پلتفرم های غیراسپانیایی دارند، طبق قوانین جدید حاکم بر مالیات دارایی های مجازی، باید تا 31 مارس 2024 آن ها را اعلام کنند، سازمان مالیاتی اسپانیا، معروف به Agencia Tributaria، فرم 721 را منتشر کرده است. مالیات. فرم اظهارنامه دارایی های مجازی در خارج از کشور، که برای اولین بار در Boletín Oficial del Estado، روزنامه رسمی دولت پادشاهی اسپانیا، در 29 ژوئیه 2023 اعلام شد.

دوره بایگانی فرم 721 از اول ژانویه 2024 شروع می شود و در آخرین روز مارس به پایان می رسد، افراد و مالیات دهندگان شرکتی باید میزان وجوهی را که در حساب های رمزنگاری خود در خارج از کشور از 31 دسامبر 2023 نگهداری می شوند، اعلام کنند. با این حال، فقط کسانی که ترازنامه دارند. بیش از معادل 50000 یورو دارایی های رمزنگاری شده برای اظهار دارایی های خارجی خود لازم است، کسانی که دارایی های خود را در کیف پول خود نگه می دارند باید دارایی های خود را با استفاده از فرم استاندارد مالیات بر دارایی گزارش 714 اعلام کنند.

Agencia Tributaria اخیراً تلاش‌های خود را برای جمع‌آوری هزینه‌ها از دارندگان محلی دارایی‌های رمزنگاری افزایش داده و در آوریل 2023، 328000 اخطار هشدار را برای کسانی که مالیات رمزنگاری خود را برای سال مالی 2022 پرداخت نکرده‌اند ارسال کرد، افزایش سالانه 40 درصدی در تعداد اعلان‌ها افزایش یافت. ، این کشور فعالانه در تلاش است تا با مقررات مختلف برای کنترل ارزهای دیجیتال حرکت کند، در ماه اکتبر، وزارت اقتصاد و تحول دیجیتال اسپانیا اعلام کرد که اولین چارچوب رمزنگاری جامع اتحادیه اروپا، تنظیم بازارهای دارایی رمزنگاری در دسامبر 2025 است. شش ماه قبل از مهلت رسمی به صورت ملی اجرا خواهد شد.

در ماه نوامبر، تنظیم کننده اصلی مالی اسپانیا، کمیسیون ملی بازار اوراق بهادار، اولین پرونده خود را علیه یک ارائه دهنده فناوری به دلیل نقض قوانین مربوط به ترویج ارزهای دیجیتال باز کرد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا