اخبار ارز دیجیتال

شوک عرضه اتریوم: تعداد سهام ETH از 32 میلیون واحد فراتر رفت!

قیمت اتریوم (ETH) اخیراً به دلیل افزایش احتمال تایید ETF های نقطه ای برای این ارز دیجیتال افزایش قابل توجهی داشته است.

علاوه بر این، پس از به اشتراک گذاشتن بسیاری از موجودی اتریوم، بازار نشانه هایی از کاهش عرضه این ارز دیجیتال را مشاهده می کند. این شوک عرضه می تواند به طور بالقوه قیمت ETH را به سمت مقاومت 4 هزار دلاری سوق دهد.

بر اساس پلتفرم داده Nansen، در حال حاضر 32.5 میلیون توکن ETH به ارزش حدود 121 میلیارد دلار در خطر است. این تعداد توکن معادل تقریباً 27 درصد کل موجودی اتریوم است.

در یک پست، نانسن توضیح داد که این حجم توکن سهام باعث افزایش قیمت در صورت تایید ETF‌های اسپات اتریوم می‌شود، اما در صورت عدم تایید این وجوه روی قیمت تاثیری نخواهد داشت.

قیمت این ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته با 0.78 درصد افزایش به 3791 دلار رسیده و ارزش بازار آن به 455 میلیارد دلار رسیده است. از سوی دیگر، حجم معاملات آن نیز با 25 درصد کاهش به 24.7 میلیارد دلار در مدت مشابه رسیده است.

با این حال، چشم انداز قیمت ETH از دیدگاه تحلیلگران و معامله گران صعودی است. تحلیلگران معتقدند تایید ETF نقطه ای اتریوم قریب الوقوع است.

در همین راستا جف کندریک پیش بینی می کند که قیمت این ارز دیجیتال تا پایان سال جاری به 8 هزار دلار برسد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا