اخبار ارز دیجیتال

شکل گیری الگوهای صعودی در نمودار بانکی! یک تجمع بزرگ دیگر برای BONK؟

بازار ارزهای دیجیتال هفته جدید را با یک روند صعودی قوی آغاز کرد که تحت تأثیر جهش اخیر اتریوم به 3800 دلار بود. قیمت اتریوم طی دو روز گذشته به دلیل هیجانات بازار در مورد تایید احتمالی اولین صندوق سرمایه گذاری نقطه ای اتریوم (ETF) رشد قابل توجهی را تجربه کرده است.

داده های موجود نشان می دهد که کل سود باز در بازار ارزهای دیجیتال در حال حاضر برابر با 69.12 میلیارد دلار است.

حجم معاملات در 24 ساعت گذشته به 212.01 میلیارد دلار و حجم معاملات کوتاه مدت 387.26 میلیون دلار رسید. همچنین، نسبت Long-Short بازار در حال حاضر 2.46 است که نشان دهنده تمایل شدید معامله گران به حرکت طولانی است.

در همین حال، بانک میم کوین (Bonk) یکی از بهترین ارزهای دیجیتال موجود در بازار است. پس از تثبیت بالای 0.000013 دلار در پایان آوریل، این میم کوین وارد روند صعودی جدیدی شد که قیمت را 148 درصد افزایش داد.

قیمت بانک در 24 ساعت گذشته 7.8 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 0.0000328 دلار معامله می شود.

تجزیه و تحلیل نمودار روزانه نشان می دهد که روند قیمت بانک الگوی معکوس سر و شانه را تشکیل داده و اکنون از خط گردن عبور کرده است.

این الگو به عنوان یک الگوی صعودی بلندمدت تعبیر می‌شود و تحلیلگران معتقدند که اگر قیمت بانک بتواند روند صعودی اخیر خود را حفظ کند، می‌توان انتظار داشت که قیمت تا 0.000047 دلار و سپس به 0.0000712 دلار افزایش یابد.بنک-قیمت-شکست-2-ماه-تجمیع-رالی-بعدی-چیست

از سوی دیگر، میانگین متحرک نمایی (EMA) در تمامی بازه های زمانی 20، 50، 100 و 200 روزه با افزایش قابل توجهی همراه است که نشان دهنده فعالیت خرید تهاجمی در میان معامله گران است.

همچنین، شیب صعودی ADX روزانه نشان می دهد که خریداران انگیزه کافی برای رهبری یک رالی بزرگتر دارند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا