اخبار ارز دیجیتال

صاحبخانه و مستاجر قرارداد BTC را امضا می کنند

پرداخت ماهانه تحت قرارداد مهر و موم شده 100 دلار به بیت کوین خواهد بود.

بر اساس گزارشی که در روزنامه محلی Paginal 12 در 11 ژانویه منتشر شد، در روزاریو، سومین شهر پرجمعیت آرژانتین، یک مالک و مستاجر محلی قرارداد اجاره ای را امضا کردند که در آن دومی اجاره ماهانه را به بیت کوین پرداخت می کند. این قرارداد اولین در نوع خود در آرژانتین است که با اصلاحات قانونی اخیر توسط دولت جدید ریاست جمهوری ممکن شده است، پرداخت ماهانه تحت قرارداد مهر و موم شده 100 دلار به صورت بیت کوین خواهد بود، مستاجر ماهانه وجوه را از طریق Fiwind، یک پلتفرم رمزنگاری محلی دریافت خواهد کرد. این گزارش حاکی از آن است که هر دو طرف معامله از کاربران باتجربه ارزهای دیجیتال هستند.

قانون اجاره آرژانتین، همراه با سایر بخش‌های سیستم حقوقی ملی، توسط رئیس‌جمهور منتخب خاویر میل، که در انتخابات عمومی نوامبر 2023 در میان تورم افسارگسیخته در سراسر کشور، در دسامبر 2023، وزیر امور خارجه، تجارت بین‌الملل و دیانا، برنده شد، اصلاح شد. موندینو ادعا می کند که یک فرمان با هدف اصلاحات اقتصادی و مقررات زدایی اجازه استفاده از بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را در کشور تحت شرایط خاصی می دهد.

دولت همچنین راه قانونی کردن دارایی های رمزنگاری شده را حتی در صورت تاخیر در اظهارنامه مالیاتی آسان کرده است، به عنوان بخشی از یک طرح نظارتی، مالیات دهندگان از آوریل 10 درصد و از ژوئیه تا پایان سپتامبر 15 درصد در صورت اظهار دارایی تا پایان شهریور دریافت خواهند کرد. در پایان مارس 2024 مالیات ثابت بر دارایی ها با نرخ 5٪ پرداخت خواهد شد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا