اخبار ارز دیجیتال

صادرکنندگان ETF بیت کوین 3 تبلیغ رمزنگاری را در 48 ساعت انجام می دهند

با داغ شدن جنگ بازاریابی بین مدیران دارایی رقیب، سه آگهی ETF بیت کوین در این هفته منتشر شده است.

صادرکنندگان صندوق قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) در جنگ بازاریابی ارزهای دیجیتال در مجموع سه تبلیغ رمزنگاری را تنها در دو روز منتشر کردند، Bitwise اولین تبلیغ ETF بیت کوین خود را در 18 دسامبر منتشر کرد که در آن بازیگر جاناتان گلد اسمیت حضور داشت. جالبترین شخصیت جهان در کمپین تبلیغاتی آبجو Dos Equis نشان داده شد، چند روز بعد در 20 دسامبر، Hashdex تبلیغ کریپتو خود را با یک کامیون کمپرسی با عنوان Not Crypto Stocks، Not Cryptocurrency Fixed Metals منتشر کرد؟ No No No Crypto و سپس Bitwise با یک تبلیغ کوتاه دیگر با Goldsmith در 20 دسامبر پاسخ دادند.

من فکر می‌کنم دوست دارید بدانید، ساتوشی می‌گوید سلام، اما اجماع پاسخ‌ها در رسانه‌های اجتماعی این بود که کمپین تبلیغاتی Bitwise در صدر قرار گرفت، با توجه به فشار نام تجاری از سوی دو مدیر دارایی اعتماد بیش از حد به یک محصول مالی نشان می‌دهند. هنوز تاییدیه نظارتی را دریافت کرده است.

تحلیلگران احتمال تایید SEC یک یا همه 13 ETF بیت کوین معلق را تا 10 ژانویه 90 درصد می دانند. او گفت که شرکت‌هایی که برای امتیاز ETF بیت کوین رقابت می‌کنند، همگی برای سرمایه‌گذاران، ورودی‌ها و دارایی‌های تحت مدیریت رقابت می‌کنند و افزود که سلاح اصلی آنها برندسازی است.

نبرد برای درخشش نارنجی بیت کوین آنقدر داغ می شود که نمی توانید تصور کنید و فکر کنید جاناتان گلداسمیت خوب است، صبر کنید تا بلک راک با نواک جوکوویچ تبلیغ کند که بیت کوین برای برندگان است یا تبلیغ Super Bowl Fidelity با مایکل سیلر، که می گوید هیچ چیز وجود ندارد. دومین ETF برتر

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا