اخبار وب 3

صرافی شبکه اجتماعی کریپتو Dyor درهای خود را به روی سرمایه گذاران روزمره باز می کند

برای آزادی مالی، یکی صرافی غیرمتمرکز کریپتوسرمایه گذاران عادی را اجتماعی می کند تا آنها را در خود نگه دارد جا باز کن
صنعت کریپتو در حال حرکت به سمت پلتفرم‌های DeFi و غیرقانونی است. صرافی شبکه اجتماعی کریپتو یک صرافی غیرمتمرکز کریپتو، می خواهد با ایجاد تعاملات مالی با تعهد به رشد جامعه محور، در این تغییر نقش ایفا کند.

بعد از که قبلا سومین صرافی بزرگ ارز دیجیتال بود، سرمایه گذاران علاقه مند هستند مالی غیرمتمرکز (DeFi) و نبود امور مالی افزایش یافت. در حمایت از این روند، گزارشی نشان می‌دهد که 40 درصد از پلتفرم‌های معاملات ارز دیجیتال شروع به استفاده از فناوری غیرمتمرکز کرده‌اند و تقاضای خرده‌فروشی بیشتر از موسسات است.

علی‌رغم محبوبیت فزاینده جایگزین‌های غیر حضانت، انتقال به Web3 و DeFi با منحنی یادگیری همراه است، زیرا پلتفرم‌های غیر حافظ فاقد ابزارهای سرمایه‌گذاری آسان برای استفاده هستند. با توجه به چالش‌های پذیرش، برخی از ابتکارات در تلاش هستند تا با بهبود دسترسی و قابلیت استفاده، پلت‌فرم‌های غیرمرتبط را به عنوان جایگزینی قانع‌کننده برای تامین مالی سنتی قرار دهند.

صرافی شبکه اجتماعی کریپتو Dyor یک پلتفرم سرمایه گذاری غیرمتمرکز، جایگزینی ساده، شفاف و بدون قفل را برای سرمایه گذارانی که از هرج و مرج مبادلات ارزهای دیجیتال سنتی به DeFi در حال گذار هستند، فراهم می کند. Dyor با باز کردن درهای خود برای سرمایه گذاران باتجربه و تازه واردان در فضای کریپتو، قصد دارد به یک مرکز در دسترس برای سرمایه گذاری آنلاین تبدیل شود.

Dyor در iOS و Android در دسترس استویژگی‌هایی را که برای افزایش تجربه سرمایه‌گذاری کاربر طراحی شده‌اند، مانند تغییر پورتفولیو، پیوند، مدیریت دارایی و ردیابی، ادغام می‌کند.

سرمایه گذاری در صرافی شبکه اجتماعی رمزنگاری Dyor را به راحتی مدیریت کنید

اپلیکیشن سرمایه گذاری غیرمتمرکز Dyor از بیش از 30 ارز فیات پشتیبانی می کند. دسترسی Dyor به چندین زنجیره از جمله اتریوم، و بقیه زیرساخت های سازگار با در یک کیف پول این پلتفرم نسبت به صرافی‌های متمرکز و رقبای زنجیره‌ای خود، هزینه‌های کمتری ارائه می‌دهد و 30 درصد از هزینه‌های پلتفرم به کاربرانی که توکن اصلی آن، DYOR را دارند، بازگردانده می‌شود.

در اکوسیستم DeFi، مشارکت جامعه نه تنها مفید است بلکه ضروری است. Dyor رویکردی مبتنی بر جامعه را در پیش گرفته و به کاربران اجازه می‌دهد تا پروفایل‌های خود را برای به اشتراک گذاشتن معاملات، خریدهای توکن، نظرات بازار و بینش ارزهای دیجیتال از طریق فید “همه چیزهای رمزنگاری” ایجاد کنند. فید علاوه بر محتوای تولید شده توسط کاربر، اخبار 129 منبع را جمع آوری می کند و دیدگاه های بازار را ارائه می دهد.

Dyor در حال بررسی ادغام با پلتفرم هایی مانند X (توئیتر سابق) است. کانال های رسانه های اجتماعی دیگری برای افزایش قابلیت های جمع آوری اخبار آن وجود دارد.

Dyor یک پلت فرم سرمایه گذاری اجتماعی است در این مشارکت جامعه و سرمایه به هم می رسند. از طریق اپلیکیشن Dyor، سرمایه گذاران این فرصت را دارند که با استفاده از تخصص متقابل برای معاملات سودآورتر با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کاربران به ویژگی Next Trade دسترسی دارند، جایی که می توانند اقدامات سرمایه گذاران با تجربه را تقلید کنند، و مدل سرمایه گذاری اجتماعی، که در آن سرمایه گذاری ها برای یک هدف خاص انجام می شود.

دنبال سرمایه گذاری تجاری و اجتماعی

با حداقل مراحل، کاربران می توانند توکن های جدید را کشف کنند و از اعلان های قیمت زنده Dyor، دسترسی به اخبار بازار و ادغام آسان بهره مند شوند. این برنامه نوتیفیکیشن هایی از حرکات بازار ارسال می کند و به کاربران اجازه می دهد تا دارایی های خود را مدیریت کنند، توکن های خود را ارسال کنند و سود و زیان (P&L) سبد خود را محاسبه کنید.

از طریق توکن بومی پلتفرم، کاربران می‌توانند قفل ویژگی‌های ممتاز، تجزیه و تحلیل پیشرفته و کاهش هزینه مبادله را باز کنند. تعامل با سایر شرکت کنندگان، شرکت در رویدادها، شرکت در مسابقات و دستیابی به نقاط عطف، به کاربران با توکن اصلی پلتفرم پاداش می دهد. کاربران همچنین می توانند تخفیف های رمزی در مورد حجم تراکنش های ایجاد شده توسط کاربرانی که وارد پلتفرم می شوند دریافت کنند.

مارکوس جوناس، مدیر عامل Dyor، بر اهمیتی که آنها برای سادگی و تعامل اجتماعی قائل هستند، تأکید کرد. وی با تاکید بر اولویت آنها در این پژوهش افزود:

هدف ما این است که اپلیکیشنی باشیم که در آن کاربران چشم انداز پیچیده تخصیص سرمایه زنجیره ای خود را مرور می کنند، شناسایی می کنند که کدام توکن ها درآمد دارند، و روایت هایی را که بیشتر طنین انداز می شوند و برجسته تر هستند را تشخیص می دهیم.

جوناس تاکید کرد که آنها در ابتدا تعداد کاربران را کمتر از 100000 نفر تخمین زدند و گفت که لیست انتظار در وب سایت آنها تاکنون بیش از 450000 ثبت نام را جمع آوری کرده است. بهره فراتر از انتظار، پتانسیل جایگزین های بدون حضانت را برای راه حل های مالی سنتی نشان می دهد.

با انعکاس پیشرفت و رویکرد جامعه محور پلتفرم هایی مانند Dyor، واضح است که پلتفرم های مالی با کاربری آسان، ایمن و فراگیر به شکل گیری آینده سرمایه گذاری ادامه خواهند داد. از آنجایی که این پلتفرم ها در دسترس تر می شوند و مزایای آنها به طور گسترده ای شناخته می شود، پارادایم های سرمایه گذاری و خدمات مالی در مقیاس جهانی دوباره تعریف می شوند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا