اخبار ارز دیجیتال

صرافی غیرمتمرکز سولانا مشتری توکن Airdrop خود را تایید کرد

صرافی غیرمتمرکز تجمع Jupiter توکن مستقل JUP خود را در 31 ژانویه راه اندازی خواهد کرد. این تنظیمات با Airdrop ارائه می شود.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از theblock.com، صرافی غیرمتمرکز مشتری که بر روی شبکه Solana ساخته شده است، اعلام کرده است که توکن مستقل خود را در 31 ژانویه راه اندازی خواهد کرد. به گفته موسس این صرافی با نام مستعار MEOW، این پروژه امروز یک راه اندازی آزمایشی به نام MockJUP انجام خواهد داد و در نظر دارد تا میم سکه تا با کمک شخص ثالث روی پلتفرم خود اجرا شود. مشتری قصد دارد تا قبل از تاریخ پرتاب توکن، برنامه‌های آینده تائو، کاغذ سفید و گروه کاری آن را مشخص کند.

Jupiter اولین بار در نوامبر 2023 ایردراپ خود را اعلام کرد. وب سایت توزیع ایردراپ JUP نیز در 1 دسامبر راه اندازی شد. در این ایردراپ، چهار میلیارد توکن، معادل 40 درصد از کل عرضه 10 میلیاردی بالا در چهار مرحله برای کاربران عرضه خواهد شد.

در گام اول، 1 میلیارد JUP به کیف پول 955000 کاربر واجد شرایط واریز می شود. ارزش تراکنش های قبلی این کاربران در این صرافی باید تا 2 نوامبر 2023 به 1000 دلار رسیده باشد. کاربرانی که تراکنش های بیشتری داشته باشند سهم بیشتری از ایردراپ خواهند داشت.

مشتری از نظر حجم مبادلات سوآپ بزرگترین انباشت غیرمتمرکز مبادلات سولانا در نظر گرفته می شود. حجم معاملات این صرافی در آذرماه 1392 به بیش از 16 میلیارد دلار رسید که این رقم در ماه های آبان و مهر به ترتیب چهار میلیارد و یک میلیارد دلار بوده است.

منبع

theblock.com

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا