اخبار وب 3

صرافی OKX قصد دارد وارد هند شود و کارکنان محلی را برای تحقیقات Web3 استخدام کند

مدیر عامل OKX می گوید که این شرکت با استخدام کارکنان محلی و “درک فرهنگ” به تنهایی وارد بازار هند می شود.
بر اساس این گزارش، صرافی ارز دیجیتال OKX قصد دارد به بازار هند وارد شود و کارمندان محلی را به منظور گسترش برنامه های تحقیقاتی Web3 خود استخدام کند.
حیدر رفیق، مدیر ارشد بازاریابی OKX، گفت که این شرکت قصد دارد با استفاده از جامعه توسعه دهندگان هند، خدمات کیف پول خود را “به صورت تصاعدی” گسترش دهد. او همچنین گفت که در حال حاضر 200000 کاربر کیف پول OKX در هند وجود دارد که به سختی 5 درصد از کشور هند را تشکیل می دهد.

“ما در مورد جامعه یاد خواهیم گرفت. ما با مردم محلی کار خواهیم کرد – دریابیم که کجا می توانیم ارزش افزوده داشته باشیم.

بر اساس داده های فعلی، OKX ششمین صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال در جهان از نظر حجم است. همچنین دفتر مرکزی جهانی ندارد، اما از مراکز منطقه ای در سنگاپور، دبی، هنگ کنگ و باهاما فعالیت می کند.
رفیق گفت که این شرکت هیچ برنامه ای برای افتتاح دفتر در هند ندارد، اما روی کارمندان محلی برای رهبری تلاش های خود در کشور حساب می کند.

ما در تلاشیم تا بفهمیم چه کسی در باغ وحش چه کسی است و چه کمکی دارد. جامعه بزرگی از توسعه دهندگان دارد. چگونه می توانیم به آنها کمک کنیم؟ با آنها ارتباط برقرار کنید.»

وی اظهار داشت: با اتخاذ رویکرد جامعه می توان راه صحیح ورود به بازار داخلی را برجسته کرد.

OKX اخیراً با پلتفرم بلاک چین Neo برای هکاتون APAC در شهر بنگالورو در جنوب هند شریک شد. رفیق این اقدام را آزمایشی برای تایید مفروضات، درک فرهنگ و حمایت خواند.
تجارت ارزهای دیجیتال در هند قانونی است، اگرچه در حال حاضر مقررات خاصی توسط یک مقام مرکزی وجود ندارد و تجارت و استفاده در معرض خطر سرمایه گذار است. اگرچه ممنوع نشده اند، اما دارای وضعیت مناقصه قانونی نیستند و نمی توان از آنها برای مقاصد بانکی استفاده کرد. این کشور در حال حاضر 30 درصد اعمال می کند.
در 27 ژوئیه، دادگاه عالی هند، دولت اتحادیه را به دلیل تنظیم نکردن ارزهای دیجیتال مورد توبیخ قرار داد. او دولت را تحت فشار قرار داد تا فاش کند که آیا برنامه‌ای برای تنظیم ارزهای دیجیتال در آینده به دلیل افزایش فعالیت‌های مجرمانه مرتبط با ارزهای دیجیتال دارد یا خیر.
رفیق گفت که فکر می‌کند تنظیم‌کننده‌ها شروع به جدا کردن کشف Web3 از تامین مالی متمرکز یا CeFi خواهند کرد. او گفت:

آنها بیشتر نگران مکان‌هایی هستند که دارای رمپ فیات هستند، که ما انجام می‌دهیم، اما ما آن را در هند ارائه نمی‌کنیم. زمانی که هند یک چارچوب قانونی برای ارزهای دیجیتال ارائه می کند، ما دوست داریم در خط مقدم باشیم.

در حالی که OKX قصد دارد کارکنان خود را در هند استخدام کند، صرافی‌های رمزارز هندی CoinSwitch و CoinDCX اخیراً به دلیل رکود فعلی بازار مجبور به اخراج کارکنان شدند.

 
این مطلب توسط تیم تحریریه کوین اکسو گردآوری شده است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا