اخبار ارز دیجیتال

صندوق های ETF بیت کوین سومین روز بزرگ ورودی را گزارش می دهند زیرا بیت کوین به بالای 46000 دلار رسید.

سومین روز بزرگ ورودی برای ETF بیت کوین در همان روزی بود که قیمت بیت کوین به 46000 دلار رسید و به بالاترین حد چند هفته ای جدید رسید.

در 8 فوریه، صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) با وجود خروج بیش از 100 میلیون دلار از Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) با مجموع 403 میلیون دلار، سومین ورودی بزرگ خود را دیدند. راه اندازی آنها در 11 ژانویه، نشان دهنده تقاضای قوی برای BTC در بازار است. سومین روز بزرگ ورودی برای بیت کوین کش ETF زمانی فرا رسید که قیمت بیت کوین به 46000 دلار رسید و یک رکورد جدید چند هفته ای ایجاد کرد، تنها 2000 دلار کمتر از سالیانه جدید. اوج

BlackRock iShares Bitcoin Trust (IBIT) در نمودار جریان ETF با ورودی 204 میلیون دلار، Fidelity با 128 میلیون دلار، ARK 21Shares با 86 میلیون دلار و Bitwise با 60 میلیون دلار پیشتاز است، هفت ETF دیگر مجموعاً 27 میلیون دلار و GBTC سایر 102 میلیون دلار بوده اند. IBIT همچنین اولین ETF بود که از حجم معاملات روزانه GBTC فراتر رفت، اما حجم کل معاملات 11 ETF بیت کوین برای اولین بار از زمان راه اندازی به زیر 1 میلیارد دلار رسید.

اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد بلومبرگ، تاکید کرد که پیشی گرفتن بلک راک از Grayscale از نظر حجم معاملات، یک شاهکار بزرگ است، با توجه به اینکه معمولاً حدود 5 تا 10 سال طول می کشد تا یک صندوق جدید از سلطان نقدینگی در این دسته سبقت بگیرد. جریان مثبت ETF های بیت کوین به عنوان نشانه ای از رشد اشتها و تقاضای سرمایه گذاران. جریان خالص به ETF به این معنی است که حدود 403 میلیون دلار یا تقریباً 8698 بیت کوین از بازار خارج شده و به سردخانه فرستاده شده است. ETF بیت کوین نقدی تاییدیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده را برای فهرست شدن در 10 ژانویه دریافت کرد و معاملات را از روز بعد آغاز کرد. که نشان دهنده علاقه شدید سرمایه گذاران است.

نصف شدن بعدی بیت کوین کمتر از 70 روز باقی مانده است، زمانی که عرضه بیت کوین در بازار از 6.25 بیت کوین در هر بلوک به 3125 بیت کوین نصف می شود، با افزایش تقاضا از سوی سرمایه گذاران نهادی، کاهش عرضه می تواند به بیت کوین کمک کند تا به اوج های جدید بازار برسد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا