اخبار ارز دیجیتال

طرح جدیدی برای ماینرهای بیت کوین آمریکا فاش شد

دولت ایالات متحده نگران است که با افزایش قیمت بیت کوین، تمایل به استخراج این ارز دیجیتال نیز افزایش یابد و این مشکل فشار بیشتری را بر شبکه توزیع انرژی وارد کند. بر این اساس، الزامات گزارش‌دهی جدیدی برای همه ماینرهای ارز دیجیتال فعال در ایالات متحده ایجاد شده است تا داده‌های مصرف برق خود را به دقت بررسی کنند.

به گزارش کوین اکسو و به نقل از cryptopotato، اداره اطلاعات انرژی ایالات متحده (EIA) اخیرا یک مطالعه اضطراری را پیشنهاد کرده است. این مطالعه نشان‌دهنده تلاش دیگری از سوی دولت جو بایدن برای محدود کردن استخراج بیت‌کوین است که دموکرات‌ها به‌خاطر آلودگی محیط‌زیست به طور گسترده از آن انتقاد کرده‌اند.

اداره اطلاعات انرژی تحقیقات خود را هفته آینده آغاز خواهد کرد و شرکت‌های ماینینگ را از نظر تعداد دکل‌های ماینینگ، جایی که در آن فعالیت می‌کنند و اینکه آیا آنها با ارزهای دیجیتال با استفاده از اثبات کار (POW) یا اثبات سهام تعامل دارند یا خیر، آغاز خواهد کرد. POS).

جو دکارولیس، مدیر EIA در بیانیه ای گفت:

ما به طور خاص بر چگونگی تحول تقاضا برای قدرت استخراج ارزهای دیجیتال تمرکز می کنیم. ما مناطق جغرافیایی با رشد بالا را شناسایی می کنیم و منابع انرژی مورد استفاده برای پاسخگویی به تقاضای استخراج ارز دیجیتال را تعیین می کنیم.

بر اساس طرح جدید، معدنچیان باید داده های ماهانه را ارسال کنند و در صورت عدم انجام این کار، با جریمه های کیفری، مجازات های مدنی و سایر مجازات ها مواجه خواهند شد. EIA دلیل اجرای این طرح را افزایش 50 درصدی قیمت بیت کوین طی سه ماه گذشته عنوان کرد، زیرا با ادامه افزایش قیمت، احتمالاً صنعت معدن در مدت زمان کوتاهی به طور قابل توجهی گسترش خواهد یافت.

EIA اعلام کرد:

قیمت های بالاتر انگیزه های بیشتری برای استخراج ارزهای دیجیتال ایجاد می کند که به نوبه خود مصرف برق را افزایش می دهد. اثر ترکیبی استخراج بیت کوین و افزایش استفاده از سیستم های الکتریکی مختلف می تواند منجر به اوج تقاضا شود و بر کارایی شبکه انرژی و قیمت مصرف کننده تأثیر بگذارد.

مناطقی مانند تگزاس قبلاً از طرح هایی برای مقاوم سازی شبکه توزیع و حفظ جان معدنچیان پرده برداری کرده اند. به عنوان مثال، ماینرها موافقت می کنند که ماشین های خود را در زمان اوج مصرف برق خاموش کنند و در ازای آن یارانه دریافت کنند.

با توجه به مسائل زیست محیطی، بررسی ها و تحلیل های قبلی تخمین زده اند که ترکیب انرژی سبز بیت کوین بیش از 50 درصد است و آن را به یکی از پایدارترین صنایع روی زمین تبدیل کرده است. دولت بایدن قبلاً تلاش کرد برای جلوگیری از آسیب های زیست محیطی، مالیات 30 درصدی را بر استخراج کنندگان بیت کوین اعمال کند، اما موفق نشد.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا