اخبار ارز دیجیتال

ایمیل‌های احراز هویت در کیف پول متامسک کلاه‌برداری است!

کاربران در هفته های اخیر تعدادی ایمیل را بر اساس احراز هویت گزارش کرده اند. این ایمیل ها جعلی و کلاهبرداری هستند. راه حل مقابله با کلاهبرداری چیست؟

به روگول کوین اکسو، در هاکی های اکریت، گزارش های رسیده از آرز دیگر در کیکیلی نکیں بر در دوسیو ایمیل با اهراز هاراز هراز هراز حراز حراز کیف پول دریکی متامسک است. در این ایمیل به کاربران هشدار داده می شود که در صورت عدم احراز هویت، دسترسی آنها به حساب کاربری قطع شده و دارایی های آنها از بین می رود. سپس از کاربر خواسته می شود تا با کلیک بر روی پیوند قرارداد شده در ایمیل، حساب خود را تأیید کند.

تمريبي بخش تحميلي وب سايت رسمي متامسک نيز نيشن مي‌دهد نور را در آن پيدا مي‌کند. این کیف پول مانند سایر کیف پول های غیرمتمرکز نیازی به احراز هویت یا تأیید حساب ندارد.

این واقعیت در مورد کاربران ایرانی نیز صدق می کند. آنها دستگاه های خودپرداز ندارند، اما سایر کیف پول های معروف مانند تراست، کیف پول و گاوصندوق نیازی به احراز هویت ندارند. البته هنوز امکان مسدود شدن یا قطع موقت دسترسی به آی پی ایران وجود دارد.

توصیه می شود در صورت مشاهده چنین ایمیل هایی در مورد هر یک از کیف پول های خود، آنها را مسدود کرده و اخبار مربوطه را فقط از طریق وب سایت های رسمی این کیف پول ها دنبال کنید. همچنین موارد زیر را در نظر بگیرید:

  • سودید از وارد کردن بیشترین کود در فرمهای دوسل
  • سوداء از افشای سید فریزها و پیروتا منتدی کازیری انها
  • از جمله جمعيل والت هتي الامكان بريا نقل و تصرفات در سريعو يا با يدون كه آنها را مي‌نهاسيد.
  • نادیده گرفتن پیام های حاوی لینک در شبکه های اجتماعی یا برنامه های پیام رسانی. شرکت‌ها و عرض المزید هیکھاه به استر پیام برای کردین نیمی‌کندین
  • activation ورود دو هاتای
ایمیل کیف کیف متمسک
ایمیل كلاهبردی استان بر احراز هویت در متامسك

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا