اخبار ارز دیجیتال

فایل های شرکت رمزنگاری 7RCC برای ETF بیت کوین نقطه ای با طعم سبز

پرونده SEC برای ETF بیت کوین 7RCC نشان داد که 80 درصد بیت کوین و 20 درصد آتی اعتبار کربن تشکیل شده است.

7RCC، شرکتی که در توسعه راه‌حل‌هایی برای سرمایه‌گذاران آگاه ESG تخصص دارد، برای یک صندوق قابل معامله در مبادلات بیت‌کوین (ETF) که گزینه سرمایه‌گذاری بدون کربن در فضای کریپتو ارائه می‌دهد، بر اساس پرونده‌ای در کمیسیون درخواست داده است. کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالتی (SEC)، ETF بر ارائه خدمات به سرمایه گذارانی که به اصول زیست محیطی، اجتماعی و حاکمیتی (ESG) پایبند هستند تمرکز خواهد کرد، به همین دلیل است که ETF نیز 80 درصد بیت کوین و 20 درصد اعتبار کربن است.

این شرکت همچنین گفت که هدف سرمایه گذاری ETF انعکاس تغییرات در قیمت بیت کوین و ارزش قراردادهای آتی اعتبار کربن است که توسط شاخص اعتبارات کربن بیت کوین Vinter نشان داده شده است، قراردادهای آتی اعتبار کربن برای ارزش سهمیه انتشار صادر شده تحت سیستم انتشار گازهای گلخانه ای تجارت گازهای گلخانه ای اتحادیه اروپا، سهمیه های کربن کالیفرنیا و طرح گازهای گلخانه ای منطقه ای به هم مرتبط هستند، نیت ژراچی، رئیس فروشگاه ETF، در مورد این توسعه اظهار نظر کرد و گفت که فقط زمان ظهور یک ETF بیت کوین ESG است. همچنین Geraci پیش بینی می کند. . وقتی نوبت به شناسایی ETF بیت کوین می رسد، انواع و اقسام تغییر وجود خواهد داشت.

در 18 دسامبر، صرافی ارز دیجیتال Gemini اعلام کرد که متولی ETF 7RCC Bitcoin و Carbon Credit Futures خواهد بود، Gemini نوشت که این صندوق فرصتی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا سبدهای خود را متنوع کنند و گفت که حمایت 7RCC به عنوان متولی صندوق توسعه مهمی برای پلتفرم آن است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا