اخبار ارز دیجیتال

فروشندگانی که بیت کوین را می پذیرند در سال 2023 174 درصد افزایش یافته است

داده‌های نقشه‌برداری جمع‌سپاری شده از تمرکز بازرگانان پذیرنده بیت‌کوین در اروپا و آمریکای لاتین خبر می‌دهد.

بر اساس داده‌های ارائه‌دهنده نقشه کسب‌وکار بیت‌کوین، نقشه پرداخت‌های جهانی BTC، بر اساس آخرین داده‌های نقشه BTC، تعداد رستوران‌ها، کافه‌ها، فروشگاه‌ها و خدمات فهرست‌شده، تعداد بازرگانانی که بیت‌کوین را پذیرفته‌اند در سال ۲۰۲۳ تقریباً سه برابر شد. پذیرش دارایی های دیجیتال تا پایان سال 2023 به 6126 نفر رسید که از 2207 تاجر در ابتدای سال بیشتر بود.

این مقدار اندکی نسبت به اوج 6590 تاجر در پایان سپتامبر کاهش یافته است، نقشه BTC از داده های نقشه OpenStreetMap منبع باز استفاده می کند تا به کسب و کارها و کاربران اجازه دهد مکان هایی را که مردم می توانند با بیت کوین پرداخت کنند، علامت گذاری کنند، که به معنای افزایش است. همچنین ممکن است تابعی از کاربران باشد. آنها به بازرگانی که ارزهای رمزنگاری شده را می پذیرند نشان دادند، طبق نقشه، فیلیپین بیشترین تاجر را در جنوب شرقی آسیا دارد و تقریباً هیچ تاجری در چین، هند و روسیه وجود ندارد.

در ماه نوامبر، Cointelegraph گزارش داد که بسیاری از معامله گرانی که دارایی های رمزنگاری شده را می پذیرند، پس از دریافت دارایی های رمزنگاری شده، آن ها را در بازار می فروشند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا