اخبار ارز دیجیتال

فروشندگان کوتاه مدت بیت کوین 161 میلیون دلار ضرر کردند که 11 درصد افزایش داشت

افزایش بی‌سابقه بیت‌کوین به بیش از ۲۶۸ میلیون دلار نقدینگی در بازار ارز دیجیتال منجر شده است.

پس از اینکه بیت کوین نزدیک به 11 درصد رشد کرد و برای مدت کوتاهی به بالاترین حد سالانه 57000 دلار رسید، طبق داده های پلتفرم داده رمزنگاری CoinGlass، فروشندگان کوتاه مدت بیت کوین میلیون ها نفر را از دست دادند، با بیش از 161 میلیون دلار کوتاهی بیت کوین در 24 ساعت گذشته، معامله گرانی که به دنبال قرار گرفتن در معرض کوتاه مدت هستند. اتر خیلی بهتر عمل نکرد و نقدینگی در همان بازه زمانی به 44 میلیون دلار رسید، یعنی بیش از 268 میلیون دلار در موقعیت ها.

بر اساس داده‌های TradingView، بیش از 270 میلیون دلار در پوزیشن‌های فروش در مجموع با افزایش شدید بازار، بازار گسترده‌تر با افزایش شدید قیمت بیت‌کوین، که 10.8 درصد از 51,471 دلار به 57,035 دلار برای کمتر از 24 ساعت افزایش یافت، منحل شد. . از آن زمان خنک شده و حدود 56000 دلار است، اگرچه در ماه گذشته هنوز 32 درصد افزایش داشته است.

پائو هوندال، تحلیلگر ارشد Swyftx در بیانیه ای به کوین تلگراف، بازار کریپتو را در حال حاضر در حال سوختن توصیف کرد و گفت که میانگین حجم معاملات به ازای هر نفر در خرده فروشی داریم که آخرین بار از آخرین افزایش ماه نوامبر فراتر رفته است. سال 2021 دیده شده است، به علاوه فشار خرید نهادی بسیار زیاد است، هوندا، مانند بسیاری دیگر، به میزان قابل توجهی از سرمایه نهادی سرازیر شده به صندوق های قابل معامله در مبادلات بیت کوین (ETF) اخیراً تأیید شده در ایالات متحده نگاه کرده است. جریان خالص ورودی به 10 ETF بیت کوین بر اساس اطلاعات فارسید، در 26 فوریه به بیش از 515 میلیون دلار رسید که یکی از بالاترین روزهای ورودی ثبت شده از زمان تصویب ETF در 11 ژانویه است.

صندوق های قابل معامله در بورس به تنهایی تقریباً یک چهارم بیت کوین هایی را که در حال حاضر توسط این شبکه تولید می شود، آدم خوار می کنند. هوندال در شور و شوق خود برای افزایش قیمت بیت کوین تنها نبود و چندین کارشناس بازار در پلتفرم رسانه اجتماعی X، آنها به این دارایی پرداختند، تایلر وینکلووس، یکی از بنیانگذاران صرافی ارز دیجیتال Gemini مستقر در ایالات متحده، به اختصار گفت که ما به یک صرافی رسیده ایم. در حالی که دن هلد، صراحتاً گاو بیت کوین، گفت که اقدام قیمت امروز شروع یک روند صعودی برای بیت کوین است.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا