اخبار ارز دیجیتال

قانون‌گذاران اتحادیه اروپا در حال بررسی قرار گرفتن در معرض بانک‌های رمزنگاری هستند

سازمان بانکداری اروپا تحقیقات مشترکی را با هیئت ریسک سیستمی اروپا و هیئت ثبات مالی انجام خواهد داد.

سازمان بانکداری اروپا (EBA) قرار است رابطه بین بانک های قدیمی و موسسات مالی غیربانکی (NBFIs)، تنظیم کننده بانکی اتحادیه اروپا، هیئت ریسک سیستمی اروپا (ESRB) و هیئت ثبات مالی (FSB) صندوق های تامینی، خصوصی را بررسی کند. این قصد را خوزه مانوئل کامپا، رئیس EBA در مصاحبه با فایننشال تایمز در تاریخ 3 ژانویه اعلام کرد. کامپا معتقد است که کل زنجیره اصلی در NBFIs باید مورد بررسی قرار گیرد تا میزان سرایت احتمالی بین بانکداری و بانکداری درک شود. مؤسسات مالی غیر بانکی ما باید کارهای بیشتری انجام دهیم و کارهای بیشتری انجام خواهیم داد، ما باید کل زنجیره اصلی را در NBFIs درک کنیم.

مدیر عامل فاش کرد که EBA قبلاً مواجهه بانک‌ها با غیربانک‌ها، از جمله وام‌ها را ارزیابی کرده است، او معتقد است که NBFI‌ها یک بخش مبهم با کیفیت غیرهمگن داده‌های موجود هستند، بر اساس ارزیابی FSB، ارزش کل دارایی‌های نگهداری شده توسط NBFIs نزدیک به 218 تریلیون دلار است که تقریباً 46٪ از کل دارایی های جهانی است، در حالی که دارایی های بانک های سنتی حدود 183 تریلیون دلار است.

در نوامبر 2023، EBA دستورالعمل‌های صنعتی جدیدی را در مورد مبارزه با پولشویی و مقابله با تامین مالی تروریسم (AML/CFT) در بخش کریپتو پیشنهاد کرد، به‌ویژه EBA که معیارهای AML/CFT را برای ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت و دارایی‌های ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت یکسان می‌کند. . CASP) همچنین پیشنهاد کرد که CASPها را ملزم کند تا با افزایش قابلیت همکاری پروتکل‌هایشان، انتقال اطلاعات را به شیوه‌ای یکپارچه و قابل تعامل انجام دهند.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا