اخبار ارز دیجیتال

قانونگذاران ایالات متحده متا را برای برنامه های رمزنگاری و بلاک چین تحت فشار قرار می دهند

یکی از نمایندگان کنگره آمریکا می‌خواهد بداند که متای مارک زاکربرگ با پنج شکایت علامت تجاری مرتبط با رمزنگاری که در USPTO تنظیم شده است، چه برنامه‌ای دارد.

کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان آمریکا بر متا فشار می‌آورد تا در مورد طرح‌های مربوط به بلاک چین یا ارزهای دیجیتال که ممکن است داشته باشد، بحث کند، با توجه به اینکه در مجموع پنج درخواست علامت تجاری مرتبط با ارز دیجیتال و بلاک چین هنوز ارسال نشده است. ماکسین واترز، عضو کمیته رتبه بندی که از سال 2022 فعال است، در نامه ای در 22 ژانویه به موسس و مدیر عامل متا مارک زاکربرگ و خاویر اولیوان، مدیر عامل شرکت متا گفت که تمام درخواست های علامت تجاری در 18 مارس 2022 ثبت شده است. مشارکت در اکوسیستم دارایی دیجیتال

واترز گفت این برنامه ها نشان می دهد که متا روی دارایی های دیجیتال کار می کند، اگرچه متا در 12 اکتبر 2023 به کارکنان کمیته خدمات مالی دموکرات گفت که هیچ دارایی دیجیتال فعلی روی متا کار نمی کند، متا در اواسط سال 2019 به دلیل فشار قانونگذاران برنامه های خود را کنار گذاشت. ارز دیجیتال رها شده Dim (Libra سابق) برای پرداخت، Dim را در ژانویه 2022 به قیمت 200 میلیون دلار به بانک Silvergate فروخته است، متا قصد دارد در اواسط سال 2019 یک کیف پول دیجیتالی به نام Novi (سابق Calibra) راه اندازی کند تا سال 2020 به طور مشابه بدون هیچ نتیجه ای پایان یابد. نشان از تاریخ انتشار جدید

برنامه های کاربردی علامت تجاری خدمات مختلفی را برای تجارت، مبادله، پرداخت ها، نقل و انتقالات، کیف پول ها و زیرساخت های سخت افزاری و نرم افزاری مربوط به دارایی های رمزنگاری و بلاک چین، اعلامیه اعطای (NOA) برای هر پرونده نشان می دهند. که نشان می دهد درخواست مطابق با شرایط ثبت نام است، به متا ارسال می شود، که باید ظرف شش ماه اظهارنامه استفاده از علامت تجاری را ارسال کند یا درخواست تمدید شش ماهه کند.

متا تا 15 فوریه فرصت دارد به اولین NOA ارسال شده در 15 آگوست 2023 پاسخ دهد. جدیدترین NOA در 16 ژانویه ارسال شد، به این معنی که تا 16 جولای فرصت دارد پاسخ دهد. واترز از متا پرسید که چگونه به NOA واکنش نشان می دهد. نشان خواهد داد که آیا قصد دارد پروژه های Web3، ارز دیجیتال یا کیف پول دیجیتال را ادامه دهد و آیا پلتفرم پرداخت کریپتو را راه اندازی خواهد کرد یا خیر.

او همچنین در مورد اینکه متا می‌خواهد از فناوری دفتر کل توزیع‌شده (DLT) استفاده کند تا چه حد در حال بررسی استیبل‌کوین‌ها یا مشارکت با پروژه‌های استیبل کوین است و اینکه چگونه این فناوری می‌تواند برای ویژگی‌های مرتبط با رمزنگاری در Metaverse خود اعمال شود، صحبت کرد. ببخشید پرسید.

تحریریه کوین اکسو

ما در کوین اکسو در تلاشیم تا تازه های دنیای ارز دیجیتال را در اختیار شما قرار دهیم. و امیدواریم با کمک شما دوست داران کریپتو کارنسی روز به روز بهتر خواهیم شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا